2733
2734

با شوهرم دعوام شد باردار هم هستم قهر کردم اومدم تو اتاق خوابیدم یکی دوبار به زور با حالت طلبکارانه صدام کرد که برم پیشش منم نرفتم همش میخواد منو مقصر کنه با این که باردارم شرایطمو درک نکرد من افسردگی بارداری هم گرفتم حال روحیم خوب نیست خیلی محتاج محبتشم نه کلامی عملی خلاصه اون فکر میکنه محبت داره از نظرمنم نداره زنگ زده به بابامم گفته امشب دعوارو اوناهم همش منو مقصر میکنن شامشو خورد دریغ از یه کلمه به من که شام میخوری یا نه زن حامله بعدشم رفت بیرون خوابیداصلا محلم نذاشت خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم مرد و پدر انقد بیمعرفت 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنا کردن یاد بگیر عزیزم، این حجم از  توقع و وابستگی عوارض فراوون داره

چه ربطی به شنا داره ؟؟؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2731

منم باردارم ..ماه آخرم ..بشدت افسرده و دوری و همش دلم میخواد گریه کنم ..زود رنج شدم زودی دلخور میشم ..با همسرم همین هفته دو سه بار بحثم شد اما بااینکه خیلی سخت بود فقط سکوت کردم ..بعد خودش اومد نازک کشید 

2740
درکت میکنم  ولی باید یا شرایط کنار بیای دیگه درسته؟:)) فقط الان به فکر نی نی باش

به فکر نی نی باشم والا هستم ولی از شوهرم خیلی بدم اومده شرایطمو میدونست که امشب اینطوری گند زد 

منم باردارم ..ماه آخرم ..بشدت افسرده و دوری و همش دلم میخواد گریه کنم ..زود رنج شدم زودی دلخور میشم ...

من دیگه امشب واقعا یهو دیوونه شدم حالم خیلی بد بود واقعا باهاش بد برخورد کردم ولی اونم جبران کرد