2737
2739
عنوان

مادرشوهر نگو ❌️بگو ...✅️

279 بازدید | 16 پست

چند روز پیش خانواده همسرمون دعوت کردم بعد از مدت ها 

بعد از ده روز اومده بودم خونم

چون زیاد تو رفت و آمدم  بین شهرا خونه پر خاک بود کلی جارو برقی کردم 

بعد دیدین که  خاکا و موها میرن زیر مبل تو خونه سرامیک 

من همه جارو تی و تمیز کردم .

فقط پشت گلدون رو نزده بودم گفتم دیده نمیشه که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خلاصه اینا اومدن . خواهر شوهر و برادرشوهر .....

وسط مهمونی بلند اومد میگه خیلی موهات میریزه؟

گفتم نه چطور 

گفت آخه پشت گلدون موس 🤐🤐

گفتم وا چقدره مگه 

رفتم دیدم کلا. سه تا مو بود😐😐😐😐

خلاصه اینا اومدن . خواهر شوهر و برادرشوهر ..... وسط مهمونی بلند اومد میگه خیلی موهات میریزه؟ گفتم ...

وای حرصم گرفت 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2740
خلاصه اینا اومدن . خواهر شوهر و برادرشوهر ..... وسط مهمونی بلند اومد میگه خیلی موهات میریزه؟ گفتم ...

میگفتی اره مامان خیلی میریزه زندگی سخته خب غصه شوهرمو میخورم تازه عروس بودنی از این خبرا نبود که ولی زندگی سخت ادمو پیر میکنه

اخه زنیکه... استغفرالله

اخه اون فضوله؟؟؟؟نه واقعا به اونچه

میگفتی اره مامان خیلی میریزه زندگی سخته خب غصه شوهرمو میخورم تازه عروس بودنی از این خبرا نبود که ولی ...

وای فک کن بلند جلو همه گفت من اصن مونده بودم😐😐😐 واقعا شوک شدم  .گفتم نکنه جارو نکردم یه گوله جمع شده

2706