2752
2734

من ۵ سال پیش بعد از بارداری سوم لوله هام رو بستم از اون موقع هر ۲۵ روز یک بار پریود میشم و ده روز هم طول میکشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عمل سختیه نه ؟ من که نتونستم ببندم گفتن بالای ۴٠ سال 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731
نه سخت نبود مدقع سزارین بست

منم سومی خدا خواسته شد هر کار کردم نبستن الان سخت میگیرن

ببین اسی برو حتما متخصص زنان اینجوری ضعیف میشی که ! ببینن مشکل از چیه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
یه چکاب کلی بشی چون اصلا بستن لوله ربطی به عقب حلو شدن پریود نداره

ببین خون ریزی ماهانه رو زیاد میکنه من از چند نفر شنیدم که خون ریزی پریودشون زیاد شده ولی من هر سه هفته یکبار پریود میشم واقعا رو اعصابمه قبل پریود هم سر درد پا درد افت فشار و لرزش دارم خیلی اذیت میشم قبلا اصلا این حالتها رو نداشتم اصلا نمیفهمیدم کی پریود میشم