2737
2734
عنوان

وای یه همسفر وسواس داشتیم 🤢

234 بازدید | 20 پست

یه سفر رفتیم همین چند مدت پیش با یه زوج که خانم به اصطلاح خودش وسواس بود ولی از نظر من چرک بود 🤢

مثلا ما ده روز اونجا توی یه ویلای شیک و تمیز موندیم و تو این ده روز نه خودش رفت حمام نه شوهرش استدلالش این بود که حمام محل رشد قارچ من حمام هیچ جا نمیرم جز خونه مون شوهرمم اجازه نداره بره 

یا مثلاً تو این مدت اصلا ندیدم مسواک بزنن 

یا صورتش رو نیومد تو سینک می‌شست به جای دستشویی چون بنظرش دستشویی کثیفه🫤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو لامصب تو اگ وسواسی یه دامستوس بگیر همه جارو بشور تا بتونی خودتو بشوری(کاری ک خودم میکنم وقتی جایی رو میگیرم) بعدم وسواس باشی دلت نمیخواد اونجا اصن بخوابی.میخواسته کلاس بزاره

2728

نمیشه قضاوت واقعا دست خودش نیس من درکش میکنم هرچند کارش عادی بنظر نرسه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

وسواسیای دور و بر منم دیر به دیر حموم میرن، یه هفته ده روز یکبار،،، توی مسافرتم حموم نمیرن، واقعا بخاطر وسواسشونه که دیر حموم میرن 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

چرت و پرت میگه اگه وسواس بود شده کل حموم رو با دو تا چهار لیتری وایتکس میشست یا کلشو پلاستیک میکشید ده روز حموم نکرده نمینشست

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2740
نمیشه قضاوت واقعا دست خودش نیس من درکش میکنم هرچند کارش عادی بنظر نرسه

اینا دوستامون بودن ولی اولین بار بود سفر می‌رفتیم سر همین وسواس بازی ها رابطه مون بهم خورد 

چرت و پرت میگه اگه وسواس بود شده کل حموم رو با دو تا چهار لیتری وایتکس میشست یا کلشو پلاستیک میکشید ...

وای ذقیقاا منو شوهرمم گفتیم بهشون گفت نه حوصله ام نمیشه بشورم 🫥

چرت و پرت میگه اگه وسواس بود شده کل حموم رو با دو تا چهار لیتری وایتکس میشست یا کلشو پلاستیک میکشید ...

وسواسی ها متفاوته 

دیدم که میگم هست اینجوری ها

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
عجیب بود نبود؟ جدید بود نبود؟ 

برای من نه، چون زیاد دیدم، مادرشوهر من وسواسه شدید، وسواس نجس و پاکی داره، دائم آب و آبکشی میکنه اما بشدت از آب بدش میاد، خیلی تناقض داره این رفتارش اما چون توشون هستم و میبینم، متوجه میشم و درک میکنم، خیلیم زن تمییزیه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
وای خب این چه وسواسیه 

از فرد به فرد دیگه فرق میکنه مثلا میبینی ازنظر ظاهری بلکه بنظرت کثیف باشه اما وسواسی داره نمیتونه یجای حموم بره و یا یکی نمیتونه جای غذا بخوره نمیتونه بخوابه یکی به بیماری ها وسواس داره کی فقط به خونه خودش وسواسی نشون میده و....

کلا فرق میکن

2706