2733
2739

درطول هفته ک همش ب یادشونید هیچی ولی چهارشنبه پنجشنبه میشه خیلی حالتون‌بد میشه همش بی تاب میشید و یه حسی دارین یا من اینجوریم خیلی حالم بده واقعا دلم میگیره تازه هی یادم از خاطرات بیشتر میاد الان یادم اومدم بابام خیلییی مطلوم و‌اروم بود همه کارا و‌تصمیمها بامامانم بود همیشه حرفش حرف مامانم بود بعد مامانم هرسال میرفت پول نو‌از بانک‌میگرفت میذاشت تو قران بابام‌بهمون عیدی میداد مامیدونستیم اصن بابام‌درجریان اینکارا نبوده ولی مامانم میگفت د‌وست دارم از باباتون از‌بزرگ‌خونمون عیدی بگیرید یا شگون میگفتیم‌ما باشیم به شوخی میگفت اصلا مرد خونم باید شگون باشه همیشه اینا یادم نبود و‌الان ک‌نزدیک‌عید یادم‌اومد قلبم‌درد میکنه از دلتنگی😭😭😭😭خدا بمیرم براش بیدمعرفت چرا رفت یعنی دلتنگمون‌نشده

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند روز پیش عموم فوت کرد عمو هم مثله پدره دلم آتیش گرفته ۲ تا بچه هاشو یتیم گذاشت رفت 💔💔هنوز شوکم نمیتونم باور کنم 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
2738
من دیونه ی بابامم  با حرفات گریه ام گرفت، کاش اون لحظه که عزیز آدم میره خدا تحملش رو بده بهمون ...

تنشون سلامت باشه 

بخدا منم جونم‌براش میدادم خیلییی خوب بود هرچی از خوبی بابام‌بگم‌کم‌گفتم یبار سرم‌داد نزد یبار دعوام نکرد اصن یبار باکسی بحث‌نکرد‌مظلوم‌ساکت اروم هرچی بهش میگفتم قبول‌میکرد هیچثقت ازمون از سروصدای بچه هامون اذیت نشد غربزنه یه فرشته بود نفهمیدیم چی شد چرا شد یدفعه دیدیم تموم‌شد دیدیم‌بدبخت‌شدیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
الهی🥲 روحش شاد عزیزم براش فاتحه بخون خیرات کن آروم میشی

‌باورت میشه اصن یادم‌میره ک‌واقعا بابام‌رفته وقتیم عکسش و‌میبینم‌ نمیتونم‌قبول کنم انگار هنوز اونجور نتونستم براش فاتحه بخونم‌قران‌بخونم هی فکر میکنم یعنی چی شد مگه میشه تموم‌جون ادم‌یدفعه بره تموم‌بشه دیگه نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدانکنه گلم اون وروجک تو دلت بهت نیاز داره باید حال دلت خوب باشه مامان مهربون  قشنگم حق داری م ...

ممنونم انقدر دلم‌میگیره برابام بهتریییین بابابزرگ بود انقدددد بچه هامون دوست داشت ی بابابزرگ‌پایه همه جا پارک‌مسجد‌خیابون‌تفریح‌همه جااااا حتی نصف شب میبرد بچه هامون کلی با پسرم‌شوخی میکرد بذار از بیمارستان بیام‌دوباره میریم تفریح واق وقتی فکر‌میکنم‌دخترم‌هیچوقت نمیفهمه بابابزرگ‌خوب‌یعنی چی مثل خودم‌ک‌همیشه حسرتش و‌داشتم دخترمم اینطوری شد روزی ک‌گفتم بهش باردارم هی میگفت خوانوادمون چقدر بزرگ‌داره میشه یهو‌بزرگ خانواده جونم و‌عمرمون رفت موندیم حیران ک‌باید چیکار کنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706