2733
2739
عنوان

ممکنه برام دعا گرفته باشن؟😭

69 بازدید | 5 پست

نمیدونم چه مرگم شده کلا نسبت به نامزدم سرد شدم و هیچ حسی بهش ندارم اصلا حوصلشو ندارم حتی حوصله ندارم بهش پیام‌بدم یا باهاش حرف برنم  کلا بدم میاد پیشش باشم یه  …

قبلا حیلی دوسش داشتم  تا حدی ک جوابمو دیر میداد عصبی میشدم الان تا این حد نسبت بهش سرد و بی حس شدم که حتی وجدانم قبول نمیکنه بهش بگم عشقم‌تو پیام به یه بدبختی بهش میگم عشقم عزیزم….

حتی قبلا لحظه شماری میکردم ازدواج کنم ولی الان ازدواجم نمیخوام بکنم دلم گرفته نمیدوتم یهو چم شده

چند تا تاپیک قبلیم هم بیایید تا یه کم بیشتر متوجه بشید چکار کنم دوباره مثل قبل بشم با نامزدم😭

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
بهم درخواست بده خصوصی ی ایدی تلگرام بدم پیشش سرکتاب بگیر بهت میگه هست یا نه  من گرفتم دقیق بهم ...

چجوری؟

هزینش چقدر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این حرفا چیه شما فقط با همسرتون سرد شدید و احتمالا این سردی از ی جاییه گلم با خانواده همسرت ب مشکل نخوردی؟با همسرت بحثت نشد؟فکرت درگیر چیزی نیس؟پریودت بهم نریخت؟شایدم بخاطرهرموناته عزیزم منشا مشکلتو پیدا کن

2728
عزیزم این حرفا چیه شما فقط با همسرتون سرد شدید و احتمالا این سردی از ی جاییه گلم با خانواده همسرت ب ...

نه عزیزم هیچکدوم عز اینا برام اتفاق نیفتاده

فقط بچگیا روی یکی کراش بودم که بعد نامزدیم با نامزدم کلا فراموشش کردم ولی الان باز اونده تو فکرم بعد سه سال😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40