2752
2734
عنوان

نظرتون درباره این اسم دختر چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2317 بازدید | 49 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فقط یه چیزی بگم این اناهیتا و انیتا و ارتمیس هم همون سی سال پیش که مد شدن به نظر عجق وجق و بی معنی میومدن ولی الان وقتی یکی هم سن و سال خودمون اسمش اناهیتا باشه به نظرمون خوب و قشنگ میاد.اینم باید در نظر داشت هر بچه ای مطابق دوره خودش نامگذاری بشه مزایایی داره
2731
میدونی سارا جان این اسمها قدیمی هستن اما همینکه بعد مدتهای طولانی هنوز استفاده میشه نشونه اینکه معنای واقعی دارن اما امرو زی ها واقعا ریشه شون البته بعضی هاشون معلوم نیست، فک میکنم بازی با حروفه آخه من ریشه اسم هم برام مهمه
آنیتا و آناهیتا هردوشون قدیمین اما زمان ما آنیتا بشتر بود تو کلاسمون من سی و دو سالمه البته اما به نظرم آناهیتا یک اسم جاویدانه
زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
سارا جون اسامی مثل اناهیتا و... جایگاه در تاریخ ما دارند شما نشانی از این اسمهای جدید در تاریخ و زمان نمی بینید این اسامی جدید رفته ذفته در زبان حل میشند و از بین میرند اما اسامی مثل اناهیتا تا همیشه جاودانه ان
از آریانا و اینجور اسما قشنگتره
زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!
مثل اینکه مذهبیا هنوز فاطمه میزارن و اصلا قدیمی نمیشه آناهیتا هم یه اسم تو باور ایرانیاست که قدیمی نمیشه