2733
2739
میسپارمش به خدااااااااااااااااااااا

شما هم بسپارش به خداااا
خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسپار بخدااااا
سعی کن به این فکر کنی که دنیا زود تموم میشه وارزشش و نداره،و اون ادم بده وخوبه مشخص شدن،وهیچ اشکالی نداره
کاش همه میتونستیم باور کنیم که دنیا خیلی زود میگذره
قران بخون خییییییییلی تاثیر داره من هیچوقت انقدر اروم نشده بودم اتفاقا سه شب پیش این اتفاق برای من افتاد...حتی شده فقط معنی قران رو بخون ...

میفهمی که یه سری چیزا اصلاااااااااااا ارزش اینو نداره که حتی به روی خودت بیاری
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ناکرده گنه در این جهان کیست بگو

آن کس که گنه نکرد چون زیست بگو

من بد کنم و تو بد مکافات دهی

پس فرق میان من و تو چیست بگو

هر کسی جواب کار خودش رو میبینه خودت رو با اون مقایسه نکن اگر بخوای جواب کارش رو مثل خودش بهش بدی پس هیچ فرقی بین تو و اون نیست

خدایا حکمت قدمهایی که برایم برمی داری، بر من آشکار کن تا درهایی که به سویم
می گشایی را ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی را به اصرار نگشایم!
2738
ازین دنیا بیشترازین توقع نداشته باش.....اسمش روش هست،دنیا داره مکافاته،خوشی به هیچ کسی نیومده و لحظه به لحظه اش امتحان پس دادنه
کاش همه میتونستیم باور کنیم که دنیا خیلی زود میگذره
فقط خودت ازیت میشی
تسلیم نخواهم شد! زندگی می کنم...برای رویاهایی که منتظرندبه دست من واقعی شوند...من فرصتی برای بودن دارم پس ساکت نمی نشینم...می گذارم همه بدانندکه من با همه توانایی ها وکاستی هاشاهکارزندگی خودهستم.کافی ست لحظات گذشته رارهاکنم وبرای ثانیه های آینده زندگی کنم...چون رویاهایم آنجاست ومن فقط یکبارفرصت زندگی کردن رادارم.