2737
2739

خانوما حالت نفس عمیق کشیدن انگارگاهی غیرارادی حس میگنم لازم بکشم بااینکه نفس تنگی نیست و اینکه حاللت اروق یا باد تو گلو ممکنه غمیاد باشه رفتم دکترگفت ورم معدس قرص داد بهترشدم امابازم بعضی اوقات باد ت گلوم هس 

غمباد ک همون تیروییده

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علائمش چیه؟ مث اینا ک من میگم هست؟ 

ن عزیزم ریزش مو اختلال خواب لاغری یا چاقی بی دلیل

بهم ریختگی پریود بیحالی و کلی علائم دیگه

ولی اینکه شما داروی معده گرفتین و بهتر شدین خب ینی مشکلتون همونه دیگه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
ن عزیزم ریزش مو اختلال خواب لاغری یا چاقی بی دلیل بهم ریختگی پریود بیحالی و کلی علائم دیگه ولی این ...

😞کاش درمذنی برا ورم معده بود یامیدونسم چی معده گرم میگنه میگن ورم معده بخاطر سردی معدس

2740
ن عزیزم ریزش مو اختلال خواب لاغری یا چاقی بی دلیل بهم ریختگی پریود بیحالی و کلی علائم دیگه ولی این ...

اره اندو کردم گفتن ورم معدس دارو دادن بهتر شدم اما بعضی وقتا میگیرتم اینموقعامثلا بادکم پذحد اروث ذیز خیلی کم میاد پس گلوم

😞کاش درمذنی برا ورم معده بود یامیدونسم چی معده گرم میگنه میگن ورم معده بخاطر سردی معدس

منم همین مشکل دارم سردی جات نخور همراه غذا آب نخور با غذا سالاد ترشی هیچی نخور 

منم همین مشکل دارم سردی جات نخور همراه غذا آب نخور با غذا سالاد ترشی هیچی نخور 

ظهر یه عالمه ترشی خوشمزه خوردمو لواشک، 😞شمام مث منی باد میاد تو گلوت هی انگا فشارمیار ب گلو اما آروق کامل نمیزنی؟ کاش راهی بود از راه گوارش بادخارج شه بارهنگ میگن خوبه اماجدیدا شنیدم سرده میترسم بخورم بدترشم چی مصرق میکنی شما؟ 

2706