2733
2734

باردارم دکتر بخاطر ترشحاتم داد گفت عفونی نشن

بعد استفاده وقتی بقیه اش ک جذب نشده میخواد دفع بشه با لکه های صورتی دفع میشه

خون نیستا

قشنگ صورتیه و مشخصه خون نیس

علتش چیه؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

نمیدونم تو بارداری استفاده نکردم، ولی ضد قارچه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم تو بارداری استفاده نکردم، ولی ضد قارچه

بعله منم قبلا پمادش رو استفاده کردم و مشکلی نبود فقط یکم زیر دلم درد میگرفت ک دکتر میگفت طبیعیه حالا قرص واژینال داده

بعد استفاده لکه صورتی دفع میشه ازم

امروز واقعا ترسیده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2742
بعله منم قبلا پمادش رو استفاده کردم و مشکلی نبود فقط یکم زیر دلم درد میگرفت ک دکتر میگفت طبیعیه حالا ...

دکترت مگه شمارش را واست نفرستاده از خودش سوال کن

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
دکترت مگه شمارش را واست نفرستاده از خودش سوال کن

شماره مشاورشرو دارم گفت مشکلی نیست ولی اعتماد ندارن ب حرف مشاور

با خودم گفتم استفاده نکنم دیگه شیافو

1
5
10
15
20
25
30
35
40