2733
2734
عنوان

زینبم...تاپیک جدید گروه دعای 72نفری

| مشاهده متن کامل بحث + 2687 بازدید | 587 پست

اللهم صل علی محمد وعلی آل محمد کما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید

اللهم بارک علی محمد و علی آل محمد کما بارکت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید

البته با اعرابش توی گوگل سرچ کنید میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان

دعاهای دهه دوم تو کدوم صفحه است

من هنوز به ورژن جدید عادت نکردم و کار باهاش واسم سخته

لطفا راهنمایی کنین

امروز روز هشتم شروع بود دیگه درسته؟؟

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 

سلام زینب جون تا روز 17 دعاها هست . بقیه اش هم میزاری؟ درود ابراهیمی چیه ؟ نشنیده بودم

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
2738

صلواتهارو فرستادم انشاالله هما دوستان حاجت روابشیم زینب جان منتظرم بقیه ختمها رو بگید میترسم سایت قطع بشه برای حل مشکلاتی که داره ختممون نیمه کاره بمونه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706