2737
2734

چند روزه درگیرش بودم خیلی اذیت شدم 

پسره برا خواهرم وقت نمیزاره 

همش میگه کار دارم شده خدمت کار دیگران و فامیل 

منم بهش شک داشتم 

دیشب رفتم خونه بابام اونجا موندم 

اونجا به خواهرم گفتم تنین الآن زنگ میزنی بهش میگی بیا ببینمت 

پسره تهرانه ما خوزستان 

پسره با کمال پررویی میگه من اومدنم به اهواز صفره مطلق هست 

من نمیتونم بیام ببینمت حتی اگه یه سال بگذره 

آجیم بهش گفت خب باشه برو ب کارات برس خدانگهدار 

بعدش گریه کرد بعد تماس 

بهش گفتم اتفاقا خیلی‌ها کار خوبی کردی کسی که میخواد هرکاری میکنه برات اینو ولش کن 

قضیه شونو نوشتم کانت اول

ت

سلام مجدد خانما لطف نتروکونید تایپک رو اینجا خیلی ها اطلاع میدن به ما که ما آگاه تر باشیم 

آگاهانه منطقی تر رفتار کنم حیلی ها شاید با یه حرف زندگی به نفر رو نجات بدن لطفا این تایپک رو نترکونید و انسانی برخورد کنید با این مسله 

قبلا اینجا طرح کردم مسله ای آجیم رو چند وقت پیش آجیم اط طریق فضای مجازی با یه پسری که ازش ۱۴یا ۱۳سال بود آشنا میشه متولد ۶۶هستش

آجیم ۲۲سالشه و فارغ‌التحصیل شده خیلی زیباست و به شدت احساساتی اکثر مواقع تنهاست چون همین یه آجی دارم خیلی برام عزیزه 

خلاصه یه ماه چت میکنن چت محترمانه و مودبانه یه بارم تماس داشته پسره با آجیم میگه انقد. خوب صحبت کرد من عاشقش شدم همون لحظه 

بعد یه مدت پسره بهش پیام میده من وقت اینکارو ندارم نمیتونم همش گوشی به دست باشم و آجیم میگه اوکی و میرن دوتاشون

منم اینجا اومدم گفتم 

خیلی ها گفتن این متاهله منم کامنتا اسکرین گرفتم نشونش دادم قانع شد و فراموشش کرد 

حالا بعد یه مدت اومده برگشته پسره با وقت بیشتر آجیم لهش گفته متاهلی اینم عکس شناسنامه داده که ظاهرا مجرده

چت میکنن صحبت میکنن تصویری و تماس 

ولی همش رسمی و با ادبانه 

حالا دیروز تماس گرفته پسره و آجیم اینجا زرنگی کرده خیلی ازش سوال پرسیده 

لهش گفته رابطه داشتی این گفته تو ۲۰سالگی داشتم و خیلی وقته الان ندارم 

گفته خب این خانمای پبجت چی میگن 

گفته اینا دوست اجتماعی هست یکی مطلقه ست خیلی منو دوست داشت ولی من قصد و شرایط ازدواج ندارم و نداشتم و در حد رسمی هستیم تسلیتی و تبریکی 

خیلی ها مجردن

خیلی ها متاهلن

حتی زن‌متاهل بهش پیشنهاد رابطه داداه بوده 

اینم ظاهرا قبول نکرده 

خب آجیم اینجا حساس میشه و میگه خب همین الان اسکرین شات بگیر از چت .میگیره میبنی برا فالورای خانم پست می‌فرسته تبریک و اینا و یکم لاس رسمی میزده

آجی خر نفهمم چند روز قبلش بهش گفته بهت علاقه دارم و کنارتم تو هر شرایطی و این اراجیف تو چتشون خوندم 

چیزی که خم از آجیم دیدم انگار دوست پسر ندیده خیلی اوزیرون پسره ست

آجیم کلی پیشنهاد داره ولی همه رو رد کرده چسبیده به این 

الان میگه میخوام سرد باشم 

لطفا راهنمایی

کنید مچکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نامزدم ده روز بعد پیشنهاد دادن از طریق اینستاگرام ۱۴ ساعت راه رو با اوتوبوس اومد و رفت تا فقط نیم ساعت همدیگه رو ببینیم و از تصمیممون مطمعن بشیم . 

۵ ماه بعد من دانشگاه شهر ایشون قبول شدم تا معاشرت بیشتری داشته باشیم و همو بهتر بشناسیم . 

پاییز قراره عقد کنیم. 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
خدا نکنه آدم اشتباهی سر راه آدم قرار بگیره بدتر اینکه عاشق اون آدم اشتباهی بشی 

واقعا 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2740

به نظرم سر سنگین باشه بهتره

چون خود اون اقا داره میگه من قصد ازدواج ندارم

خیلی واضح میگه قصدم دوسته ...

اجیتم به نظرم باید صبر می کرد اول اون اقا بهش ابراز علاقه میکرد ولی خب دیگه کاریه که شده ...

انتظار نداری  ۱۰ساعت کموزیاد تا اهواز برونه؟

یا نزدیک دوتومن فقط پول هواپیما بده تازه اسکان اونجا که بماند !

خواهرتون از شهر خودش دوست پسر انتخاب کنه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
به نظرم سر سنگین باشه بهتره چون خود اون اقا داره میگه من قصد ازدواج ندارم خیلی واضح میگه قصدم دوست ...

نه دیگه باید تنومش کنه پسره ابراز علاقه میکنه به آجیم ولی رسمی و عادی 

بهش گفتم حالا که تورو میخواد بگو یه روزی اوکی کنیم ببینمت 

میگه من نمیتونم بکوبم ۵ساعت راه بیام نمیتونم حتی اگه یه سال از دوستیمون بگذره 

آجیم دوسش داره میگه خیلی جنتلمن

تازه زنگ زره گریه میکنه دوسش داره

ابجیت بار اولشه که داره با یه پسری صحبت میکنه ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
 انتظار نداری  ۱۰ساعت کموزیاد تا اهواز برونه؟ یا نزدیک دوتومن فقط پول هواپیما بده تازه ...

کلی پیشنهاد داره

پسرای خفن 

ولی همه رو رد کرده 

میگه من اینو دلی میخوام 

تازه پسره از شوهر منم بزرگتره 

فک کنم ۳۶سالش باشه 

آجیم همش ۲۲سالشه 

2706