2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته🥺

445 بازدید | 20 پست

سلام خانما 

من و همسرم دوساله که عقدیم

جفتمون هم دانشجوایم و شوهرم فعلا نمیتونه سرکار بره تا سه چهار سال دیگه نمیتونیم بریم خونمون

من چون تنبلی تخمدان داشتم خیالم راحت بود که به راحتی باردار نمیشم 

ولی با این حال ماه قبل بعد از رابطمون چون شک داشتم قرص اورژانسی خوردم تا باردار نشم

ولی این ماه فهمیدم که پنج هفته هست که باردارم🥺

نمیتونم نگهش دارم 🥺

توروخدا سرزنش نکنید واقعا تو شرایط خیلی بدی هستیم نه میتونیم بریم خونه خودمون نه میتونیم خونه پدرمادرمون دنیاش بیاریم🥺

کسی راهی بلده؟ 

چجوری میتونم سقطش کنم توروخدا بدون سرزنش راهنماییم کنید

وای چه شرایط استرسیه یعنی قرصم بخوری امکانش هس حامله بشی؟

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من شرایطتو درک میکنم ولی فقط از شرایط خودم بهت میگم شاید تجریه شد

منم تو یه همچین شرایطی بودم البته نه دانشجو وضعیت خوبی نداشتیم نمیتونستیمم عروسی بگیریم من قرص اورژانسی میخوردم بعد از مواقعی که شک داشتم تا زدو خارج رحم باردار شدم بعد از اون ماجرا ۹ سال گذشته و من هنوز در حسرت یه بچه با اینکه الان اوضاع مالیمون خیلی اوکی شده همه چی دارم ولی انگار هیچی ندارم روزی هزار بار میگم اگه میدونستم همچین مشکلی پیش میاد همون موقعه میذاشتم باردار شم شرایط تغییر میکنه همیشه اونجوری که ما فک میکنیم نمیشه

خوبه که باز زود متوجه شدی اگه واقعا تصمیمتونو گرفتید بهتره بری پیش یه دکتر 

چون سقط هزار تا عوارض داره شمام خودتون تنبلی دارید خدایی نکرده بعدا تو شرایط من گیر نکنی 

هیچ کار خدا بی حکمت نیست کاش میتونستیم تو کارش دخالت نکنیم عزیزم شرایطت واقعا مناسب بچه دار شدن نیست ولی اگه حتی یه درصد امکان داره تغییرش بدید به خدا توکل کنید و تغییر بدید مطمئن باش خودش مسیر و براتون هموار میکنه 

بنظر من این یه نشونس یا یه امتحان که با وجود تنبلی و قرص بازم شما بارداری

امیدوارم درست ترین تصمیم و بگیری و هر چی برات درسته رقم بخوره 🌹

2738
خوبه که باز زود متوجه شدی اگه واقعا تصمیمتونو گرفتید بهتره بری پیش یه دکتر  چون سقط هزار تا عو ...

دیروز رفتم دکتر زنان هرچقدر براش توضیح دادم شرایطو گفت من به هیچ عنوان کار غیرقانونی نمیکنم

نمیدونم چکار کنم بچه رو هم واقعا نمیتونم نگه دارم اگه بخوام نگه دارم باید خونه بابام به دنیاش بیارم که ما خیلییی بد میدونیم🥺😔

چه شرایط سختی برید دکتر  شما ک نمیتونید برید سر خونه باید سفت و سخت تر پیشگیری کنید

من فکر میکردم چون تخمدان هام تنبله تا نرم دکتر قرص مصرف کنم باردار نمیشم ولی اینجوری نبود 

ولی با این حال یکسال بود طبیعی جلوگیری میکردیم نمیدونم چیشد یهو حامله شدم حتی وفتی شک داشتم اورژانسی هم خوردم

من فکر میکردم چون تخمدان هام تنبله تا نرم دکتر قرص مصرف کنم باردار نمیشم ولی اینجوری نبود  ولی ...

اشتباه کردید دیگه همیشه باید احتیاط کنید 

نمیشه زودتر عروسی بگیرید ؟ 

من خودم نگه نمیداشتم اگه جای شما بودم ولی شما چون تنبلی داری ممکنه بعدا به مشکل بخوری بنظرم اول با خانواده ها صحبت کنید ببینید میتونن کمک کنن زودتر عروسی بگیرید یا نه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

مگه با قرصم میشه حامله شد؟

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
اشتباه کردید دیگه همیشه باید احتیاط کنید  نمیشه زودتر عروسی بگیرید ؟  من خودم نگه نمیداش ...

نه هیچ جوره نمیتونیم عروسی بگیریم

خانواده هامونم شرایط ندارن کمکمون کنن😭

جدی ینی به مشکل میخورم چرا🥺

2706