2733
2734
عنوان

فراری دادن گربه ها

71 بازدید | 3 پست

گربه هارو چجوری فراری بدمم تروخدااا بگید یچیزی😭😭 چند ماه پیش دوتا بچه گربه اومد تو حیاط پشتی مامانمم بهشون غذا داد تا الان هر روز بهشون غذا میده و بزرگ شدن حالا چند وقته با خودشون چند تا گربه بزرگ دیگه هم میارن شاید نزدیک ۱۰ تا گربه تو حیاط رفت و آمد میکنن ،امروز دیدم دارن جفت گیری میکنن خیلی حالم بد شد😭😭 چیکار کنم برن دیگه نیان حالمو بهم زدن 😭😭😭 ب مامانم میگم غذا نده بهشون بازم میده ابجیم میارتش خونه اون بچه گربه رو بهش دست میزنه😭😭😭🤮🤮🤮

یادمه خونه ویلایی بودیم یه گربه اومد منم از رو دلرحمی بهش غذا دادم بچه دار شد ول نمیکرد مارو. منم اب میپاشیدم فرار میکردن دوباره میومدن. تا اینکه قرار دادمون تموم شد رفتیم از اونجا. خاک باغچه رو میکندن پیپی میکردن. وقتی پیپی میکنن خاک میریزن روش . چون اونقدر زمینو کنده بودن جانبود بخاطر همین هربار زمینو میکندن پیپی های قبلی میومد رو کلا خیلی کثیف کاری میکردن دوبارهم امدن تو خونه مجبور شدیم فرشامونو بشوریم پسرم میگه دفعه بعد که رفتیم خونه ویلایی دیگه به گربه ها غذا نده . حتی به پرنده ها هم نباید غذا داد چون اونا هم پیپی میکنن من لباس پهن میکردم همیشه روش پیپی پرنده ها بود. اگه میخوایم محبت کنیم تو خیابون  بهشون محبت کنیم تو خونه کثیف کاری میشه واسه سلامتیمون خوب نیست من دیگه این کارو نمیکنم چون بچه هم دارم میترسم بچم مریض بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه خونه ویلایی بودیم یه گربه اومد منم از رو دلرحمی بهش غذا دادم بچه دار شد ول نمیکرد مارو. منم اب ...

گربه های خیابونی کثیفن همش تو سطل اشغال و جوبن خیلی خطرناکه واسه بچه ها ، کلی بیماری منتقل میکنن 

من که هر چقدر ب مامان و بابام میگم غذا ندید بهشون گوش نمیدن میگن گناه داره ، نمیشه ادم هر چی گربه بود بهشون غذا بده دیگه اونا حیوونن خودشون باید برن دنبال غذا بگردن 

من خودم بدم میاد از گربه ها بخصوص گربه های خیابونی

2731