2737
2739
عنوان

کسی طرز تهیه دانو خوشمزه بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 27 پست
خو همونه دیگه فک کردم‌همه‌اسمش میدونن شهرما بهش میگن دانو

کجایی هستین 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخود و عدس و لپه هم باید میزاشتی  گندم ها که کامل از هم باز شدن حبوبات دیگه هم که کامل پختن هم ...

نخود پخته دارم فریز عدس هم گفتم زوده الان اینا بپزه بعد بذارم 

ممنون

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
کجایی هستین 

استان سمنان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2731
لپه و عدس 😳

اره لپه برای قلیه و عدس هم داخل آش 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
ما بهش میگیم آش دندونی ..بزار حسابی بپزن تا لعاب دار بشن آخر سر پیاز داغ فراوون با زرد چوبه و فلفل س ...

ممنون الان چذاشتم انقدر ک همیشه تومراسم ها طول میکشه حس‌میکنم‌خیلی طول بکشه کاش زود درست بشه هوس کردم‌خیلی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون الان چذاشتم انقدر ک همیشه تومراسم ها ول میکشه حس‌میکنم‌خیلی طول بکشه کاش زود درست بشه هوس کردم ...

گندمش یکم زمانبره.....باید حسابی لعاب بده ..اگر گندم رو چند روز خیس میذاشتی زودتر پخته میشه

2738
آش دندونی برا بچه میپرین شما ک‌باگندم‌و‌حبوبات اسمش دانو‌البنه فکر کردم‌همه میدونن ولی انگار مابهش م ...

من رفتم فروشگاه ،از حبوبات هر چی دیدم یک بسته برداشتم ،بردم دادم خواهر شوهرم درست کنه،همه رو با هم پخته بود خیلی خوشمزه و لعابدار شده بود😃

عدس لازم نیست اصلا با عدس خوشمزه نمیشه ...لوبیا چیتی و چشم بلبلی و نخود و گندم ...مسئله اصلی گندمه

وای کی گفته با عدس خوشمزه نیست من متخصص درست کردن این آشم 

هر هفته تو برنامه غذاییم هست همه فامیل عاشق این غذامن 

خالم و زنداداشم وقتی میخان بیان میگن برامون اینو درست کن 

منم شنیده بودم کلا انواع آش خوشمزگیش به عدسه

منم تا حالا هر جا خوردم عدس داشته و خودمم همیشه عدس میزارم و عالیه 

ادویه غالبش هم مرزه است 

یعنی اونقد اینو درست میکنم که یکجا گندم رو میپزم اندازه یک ماه بسته بندی میکنم میزارم فریزر، بقیه حبوباتم همینطور جدامیپزم بعد از پخت اندازه هربار آش باهم مخلوط میکنم تو ظرف بسته بندی میکنم 

هر لحظه هوس آش دندونی کنیم یکم عدس و لپه میرام میپزه و ویکساعته آمادش میکنم