2752
2734
سلام ممنونم که بهم تو این چندسال اعتماد کردید. امیدوارم که لیاقت اعتمادتون رو داشته باشم. خیلی مخلصمممم 🙋 این خواص روغن هسته انگور: http://www.momtaznews.com/%D9%81%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88/ من فقط یک خواهش میکنم ازتون اول خواص این سه تا روغن رو سرچ کنید لطفا روغن نارگیل روغن هسته انگور روغن فندق بادام تلخ زیتون کنجد سیاه دانه باور کنید تاثیری که این سه تا روی پوست و موهاتون داره، کرم و مواد آرایشی چند صد هزار تومنی نداره. اینها رو من نساختم که بخوام ازشون تعریف کنم، این سه تا روغن رو از دانه هسته انگور قرمز و فندق و پودر نارگیل تازه با دستگاه پرس سرد (آلمانی) میگیریم و موجوده، دقت کنید که تموم ویتامین ها و مواد معدنی و خواص این روغن ها، چون به روش (پرس سرد cold peressing ) گرفته شده و بدون حرارت ، به طور 100 درصدی حفظ شده. اگر اطلاعاتتون رو از خواص این سه تا روغن بالاببرید ، واقعا به جایی میرسید که متوجه میشید یک کرم که با ترکیبات کاملا شیمیایی و گاها مضر و سرطان زا ساخته شده که حاوی مواد ویتامینه و یافقط چند قطره از این روغن های پرخاصیت هست، هیچ توجیحی نداره. هر کسی که از بنده خرید کرد، مجدد سفارش داد، شما بهم اعتماد کنید، من با کمترین سود و کمترین هزینه ارسال (حدود 5 هزار تومن) این ها رو به شما تحویل میدم از طریق پست (به شرط برگشت) هم کلی با برکت هستند این روغن ها، و هم خیالتون راحته که طبیعیه و هیچ عوارض جانبی نداره هر سه تا روغن هم کاملا خوراکی هستند، چون فقط و فقط خود روغن همون دانه روغنی هست و نه هیچ چیز دیگه ای. معجزه میکنن بعد یک هفته روی پوست و موهاتون . تلگراام یا پیامک بزنید اگر سفارشی داشتید یا سوالی بود 0933 320 1212 این تاپیک فروش روغن نارگیل خالصه: روغن زیتون محلی کنجد و فندق هم موجوده: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1424055 این تاپیک هم برای خرید عسل طبیعی جنگل و ییلاق و لواشک آلو و رب انار محلیه: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=577229 این تاپیک هم، برای خرید گوشی های دست دوم و بلااستفاده و معیوب شماست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=356654 این هم تاپیک فروش 30 نوع عطر های گرمی به قیمت عمده هست: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1288568 ممنونم از بودنتون.
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
🙌روغنها: روغن نارگیل 250 سی سی (یک چهارم 1لیتر) 9 تومان کنجد نیم لیتری 12تومان زیتون 250 سی سی 9تومان سیاه دانه شیشه کوچک 40 سی سی 5تومان بادام تلخ شیشه کوچک 40 سی سی 8 تومان هسته انگور شیشه کوچک 40 سی سی 5تومان فندق شیشه کوچک 40 سی سی 9 تومان همه روغن ها رو خودمون میگیریم با دستگاه پرس سرد (بدون حرارت،بدون مخلوط با روغن های دیگه، بدون مواد شیمیای و نگهدارنده و هر ماده ی دیگه)به جز بادام تلخ همه کاملا خالص و حتی خوراکین و بهداشتی بادام تلخ هم چون حاوی موادی هست که برای معده تولید مسمومیت میکنه، فقط استعمال موضعی میشه. 🙌عسل ها: 1.ییلاق (طعم واقی عسل) عسل دشت و کوهپایه یک کیلو گرم 37 تومان 2.عسل جنگلی (دارویی) عسل فوق العاده خاص و درمانی، برای بیماران دیابتی و ضعف سیستم ایمنی و اونهایی که خدایی نکرده سرطانی هستند،یک کیلویی 43 تومان 3.عسل مزرعه آفتابگردان و گوجه فرنگی، بسیار مقوی و خوشرنگ،و معطر،فصل تابستان و بدون تغذیه زنبور ها با قند مصنوعی (به صورت بکر رس بسته) 38 تومان اطلاعات در مورد رس بستن عسل : http://www.angabin.ir/incorrect-beliefs/32-shekarag.html 🙌رب انار محلی: محصول و سوغات شهرمون که خیلی معروفه عالی و غلیظ برای مصرف با مرغ و ماهی شکم پری و فسنجون و اکبر جوجه ای و کلی غذای محلی و حتی آش ترشی و خوب خالی خالی هم حال میده خوردنش و برای کاهش چربی خون و لاغری و پوست عالیه. یک کیلو گرم19تومان 🙌عطرهای گرمی فرانسوی و اسپانیا گرمی 350 تومان (یک ظرف مامی پلاستیکی بزرگ فقط 3500 تومان) به جز چندتاکاری که * دارند، گرمی 600 تومان شامل کارهای زیر: :::زنانه::: کوکوشنل(مادمازل) ولنتینو صورتی سکسی گرافیتی نینا ریچی رز شانل چنس 212 سکسی باربری لندن ایفوریا :::مردانه::: لالیک بلک آنلی دبریو تق هرمس ایفوریا مردانه هوکو باس من (ورسوز) لاگوست طوسی اسپایس بامب کرید اونتوس تام فورد مونت لجند بوگارت کاپتان بلک تامی بوی (هیلفیگر)
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام .ببخشید اون سه تا روغنی که گفتید برای مو از همه بهترن کدوما هستن؟
به محض اینکه از مسیر اخلاق منحرف شویم دیگر شخصیت دینی نخواهیم داشت. در دین چیزی وجود ندارد که از چارچوب اخلاق خارج باشد. مثلاً انسان نمی‌تواند دروغگو و بیرحم باشد ودرعین حال مدعی شود خدا را دردرون خویش احساس می‌کند. مهاتما گاندی
2731
مسافرجون من ازشون روغن نارگیل خریدم واقعا عالیه خسته نباشید آقای men
یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
ببخشید من روغن هسته انگورهم ازتون خریدم برای دورچشم فقط نمیدونم چطوری باید استفاده کنم
یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
سلام مسافر خانم برای موی سر هیچی روغن نارگیل نمیشه و برای ابرو و مژه فندق
سلام آدم برفی خانم خواهش میکنم سلامت باشید، شکر خدا ما هستیم همین گوشه کنارا... امیدوارم شما هم خوبه خوب باشید.
سلام تمنا خانم ممنونم خیلی سادس،چشم هاتون رو ببندید، ی چند قطره از روغن رو به با نوک انگشتها آروم ماساژ بدید به زیر و اطراف چشم
شرمنده سلام نه منظورم اینه شبها باید استفاده کنم یاروز هم میشه...واینکه تاچه مدت باید استفاده کنم نتیجه ببینم
خواهش میکنم شب و روز فرقی نداره، فقط ی تایمی باشه که حداقل تا سه ساعت شسته نشسته معمولا بعد 20 روز نتیجه کم کم مشخص میشه
که اینطور پس باید مستمر استفاده کنم آخه من اینقدر عجولم یه هفته استفاده کردم چون دیدم تغییری نکردم دیگه گذاشتمش کنار خیلی ممنون ازراهنماییتون موفق باشین
نه اصلا ناامید نشید! مطمین باشید نتیجه خوبی هم میگیرید ان شالله...
2706