2733
2739

دوستان الان چند روز میگرنم ب شدت درد میگیره امروز هم پیشونیم و صورتم کمی احساس سر بودنم کردم ممکنه از میگرن باشه چشمامم هم درد گرفته با کف سرم بگین خ. اهش میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرااینجوری میشم من پانیکم دارم الان سرم درد گرفته با تخم چشمم 

من وقتی سردرد میشم یه چشممو میگیره و گوشم و نصف سرم که حس میکنم میخاد بترکه،فقط باید قرص یخورم و سرو ببندم برم بجای تاریک بخابم ،بازم چون پانیک داری یه سر دکتر برو

من وقتی سردرد میشم یه چشممو میگیره و گوشم و نصف سرم که حس میکنم میخاد بترکه،فقط باید قرص یخورم و سرو ...

تمام آزمایش ها آم آر آی همه چیز رفتم چکار کنم از بس فکر مردنم فشار ب مغزم میاد میگرنم شروع میشه 

تمام آزمایش ها آم آر آی همه چیز رفتم چکار کنم از بس فکر مردنم فشار ب مغزم میاد میگرنم شروع میشه  ...

اره یکی از عوامل مهمی که رو میگرن تاثیر داره دقیقا فکره ،صسعی کن بیخیال باشی عزیزم ،تهههههش همه میمیریم یکی زودتر یکی دیرتر بزار دو روز زندگی بجونت بچسبه

2738
برا من اینجوری بوده امروز شدید صب آرومتر مثلاً در حد ۳۰دزصد ولی همون آروم کم کم کل سرمو میگیره

من میترسم بخابم همش میگم ب مغزم فشار میاد ی دفعه سکته میکنم ی چیزی م میشه همه رو ترک کردم حالم خوب نیست کم اوردم دلم میخاد قرص خواب بخورم بخوابم نمیتونم 

من میترسم بخابم همش میگم ب مغزم فشار میاد ی دفعه سکته میکنم ی چیزی م میشه همه رو ترک کردم حالم خوب ن ...

نه عزیزم این حرفا رو نزن ،حتی اگه همه چیو ترک کردی یس بخون عالیع

نه عزیزم این حرفا رو نزن ،حتی اگه همه چیو ترک کردی یس بخون عالیع

چکار کنم حالم خیلی بده خیلی ب خودم فشار میارم خسته شدم نمیتونم برااینده برنامه ریزی کنم میترسم ک نباشم چکار کنم

2706