2726
عنوان

مشکلات پیرامون سایت جدید در دست بررسی است

| مشاهده متن کامل بحث + 8848 بازدید | 284 پست

سلام چرا من نمیتونم عکس بذارم؟ یکی مشکل منو بهش رسیدگی کنه خوووو

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیکره ی کلی سایت زیادی درشته... مثلا میخوای تو بخش موردنظرت تاپیک بزنی کلی باید پایین بالا کنی تا بتونی بخش مناسبت رو پیدا کنی که اونقدر فونت ها درشت هستن و موضوعات قاطی پاتی که آدم گیج میشه........ بعد هم وقتی تاپیک رو بالاخره زدی،  واسه هر سری که یکی جواب میده و سه ساعتمنتظر بروز رسانی شدی باید یه دگمه ی مزخرف بنام خواندم رو هم بزنی...... بابا سایت رو برای نهضت سوادآموزی ها که راه اندازی نکردید....... یا تو قسمت اعلان ها پر میشه آزارم کسانیکه به تاپیک ت پاسخ دادن....این خوبه ولی میخوای لیست اعلان هارو پاک کنی، نمیتونی همه رو باهم انتخاب کنی و برای دلیت هر کدوم باز اون دگمه ی مسخره خواندم رو باید بزنی که کلا پشیمونت میکنه بیخیالش میشی.... آخه فرم قبلی نی نی سایت چه مشکلی داشت که این شکلیش کردید و نمیتونید هم بعد این همه مدت مشکلاتش رو برطرف کنید 😕😠

💥Be the best of your own & Don't compare yourself with others 💥 

چقد بد ک نی نی یارو شیفتی کردین 

من الان برای حذف تاپیک هرجا رفتم قفل بود تاپیکشون

خو شاید کسی عجله داشته باشه

یه اصل روانشناسی هست که میگه خودمون هر طور هستیم، نیت دیگرانو همونطور میبینیم

سلام

خسته نباشيد 

اعلان پاكت نامه ،يعني پيام دريافتي دارم 

اماميرم پيامو ميخونم 

ولي اون اعلان پاكت قرمز هنوز هست و پاك نميشه 

كارما نيست شناسايي راز گل سرخ🌹   كار ماشايد اين است كه در افسون گل سرخ 🌹شناور باشيم.

سلام خدا قوت مدير جان گزينه كلنيك كه اضافه شده به آخر صفحه عاليه لطفا بياريدش بالا بعد داغ ترين و پر بازديد ترين رو بداريد تا قبل از اين كه تاپيكهاى بى فايده اغفالمون كنه مطالب مفيد كلنيك رو ببينيم و مطالعه كنيم 😊🙏🏻

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
2706