2726
عنوان

مشکلات پیرامون سایت جدید در دست بررسی است

| مشاهده متن کامل بحث + 8848 بازدید | 284 پست

البته به همه اونایی که ناراضی اند حق میدم. نی نی سایت برای خییییلی از ما خانم ها به یه همدم تبدیل شده. جایی که میتونیم کلی همدرد پیدا کنیم و درددل کنیم و تجربه کسب کنیم. فکر کنید یکی از دوستای صمیمیتون با جراحی پلاستیک کل صورتش رو تغییر داده باشه. خوب طبیعیه که اون اولش با چهره جدیدش راحت نیستید اما خوب باطنش که عوض نشده. ما همون رفقا هستیم. البته من خودم بنا به دلایل شخصی مجبور شدم بعد 5 سال حضور در نی نی سایت یه کاربری جدید بسازم متاسفانه.که البته این موضوع به تغییرات سایت مربوط نمیشه ها یه مسئله شخصی باعث شد این کار رو انجام بدم.

سلاااااااااااام من با کاربری جدید مجبور شدم وارد بشم کاربری قبلیمو سایت باز نمیکنه میشه خواهش کنم کمکم کنید؟؟؟ تمام موضوعات مورد علاقمو از دست دادم خیلی بد شد کههههه!!! هرچی میزنم که با همون آدرس ایمیل قبلیم وارد بشم میگه ایمیلمو باید چک کنم هرچی منتظر ایمیل بودم چیزی نیومد واسم خوااااااااااااهش میکنم کاربریمو برگردونیــــــــــــــــــــــــــــــــد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام...من نمیدونم مشکلمو کجا بگم  دو روزه عضو شدم هی میخوام تاپیک بزنم ولی نمیشه صفحه برام نصفه باز میشه یعنی سمت چپ صفحه رو ندارم که بتونم موضوعمو ثبت کنم کلافه شدم یکی به من بگه مشکل از چیه خواهش میکنم  

خدایا شکرت😍
سلام...من نمیدونم مشکلمو کجا بگم  دو روزه عضو شدم هی میخوام تاپیک بزنم ولی نمیشه صفحه برام نصفه باز میشه یعنی سمت چپ صفحه رو ندارم که بتونم موضوعمو ثبت کنم کلافه شدم یکی به من بگه مشکل از چیه خواهش میکنم

ای بابا چرا هیشکی جوابگو نیست  خسته شدم دوروزه هر کاری میکنم نمیتونم تاپیک بذارم خواهش میکنم راهنمایی کنیین  

خدایا شکرت😍
ای بابا چرا هیشکی جوابگو نیست  خسته شدم دوروزه هر کاری میکنم نمیتونم تاپیک بذارم خواهش میکنم راهنمایی کنیین

عزیزم شما باید بری تو قسمت تبادل نظر بعد بری تو موضوع مورد نظرت اونجا دکمه تبادل نظر جدید رو بزنی . بعدم اگه سوالی راجع به کاربریت داری از نی نی یار بپرس تو قسمت رسیدگی به مشکلات کاربری

عزیزم شما باید بری تو قسمت تبادل نظر بعد بری تو موضوع مورد نظرت اونجا دکمه تبادل نظر جدید رو بزنی . بعدم اگه سوالی راجع به کاربریت داری از نی نی یار بپرس تو قسمت رسیدگی به مشکلات کاربری

مرسی از راهنماییت عزیزم  

خدایا شکرت😍
2706