2733
2734
عنوان

مشکلات پیرامون سایت جدید در دست بررسی است

| مشاهده متن کامل بحث + 8848 بازدید | 284 پست

اینها رو در تاپیک دیگری نوشته بودیم اینجا هم مینویسم.

آخه نی نی یار 5 عزیز، چرا اینجوریش کردید سایت رو... واقعا عجیب و بد شده... روی همون ورژن تغییرات و اصلاحات میکردید... انقلاب همیشه خوب نیست!!!!

اصلاحات بهتره...

اینم وام گرفتن از س=شرایط انتخاباتی کشور!

ولی دارم جدی میگم... فاصله ی پستها وحشتنااااااک زیاده و هر صفحه بسیاااااااااااااار طولانی است.

بابا تسلیم بشید و قبول کنید خوب نبوده این ورژن. همونو برگردونید. ما صبر میکنیم روی اون اصلاحات بشه.

اینجوری اصلا فضا گرم و مباحثاتی نیست...

خیلی دلگیر و سوت و کوره.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

من هیچی از طراحی سر در نمیارم اما اینقدر رو میفهمم که باشه، خب، اگر اون ورژن اجازه اضافه کردن اینها رو نمیداد،میتونستید یک ورژن جدید شبیه ورژن قبلی طراحی کنید با قابلیتهای جدید.

یعنی شکل و ظاهر همون باشه، قابلیتها ارتقاء پیدا کنه.

فکرنمیکنم حرفم بیراه و غیر فنی باشه.

الان هم گمونم بحث پوله! وگرنه میشه دوباره پول داد و اونجوری که من گفتم سایت رو طراحی کرد که کاربران راضی باشند.

واقعا بهم ریخته است سایت...

من یک تاپیکی دارم مال دو سال پیش که پست اولش هفتاد و چند تا لایک داشت...

الان لایکهای اون پست اول نابود شده و تاریخ ایجاد تاپیک 24 فروردین 96 شده!!!

قبلا هر تاپیکی تازگی توش پستی ارسال شده بود توی صفحه بالاتر بود. آدم خیلی سریع میفهمید که تو کدوم تاپیکها صحبت داره میشه.

بعد یک تاپیکی بالا بود، یک دفعه تو هم میدید ، اوا... تو هم حرفی برای گفتن داری...

به نظرم تموم امکاناتی که اضافه شده مثل پربازدید ترین این هفته، پر بازدید ترین امروز و غیره ، کار همون وضعیت قبلی رو نمیکنه!

اصلا انرژی اضافه خرج کردنه!

خب وقتی میدیدم چند بار وارد سایت شدیم و یک تاپیکی تو بخشعمومی یا درد دل بالاست می فهمیدیم پر بازدید و پر مباحثه است... این همه بزک و دوزک نمیخواست!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تاپیک من با عنوان " دلم گرفته" نه جزو پربازدید ترین های یک روز هست، نه پر بازدی ترین های هفته، نه موضوعات ایجاد شده در دو روز گذشته!!!!

این سه تا که هیییچ!

میمونه تاپیکهایی که تازگی پست به اونها اضافه شده... اون هم که شناوره! اونقدر تاپیکهای مختلف مراجعه و مباحثه داره، که در کسری از ثانیه، تاپیک من که خودم یا کسی توش پست گذاشتم، از شمول اون سه تا تاپیکی که " به تازگی در اونها پست گذاشته شده" خارج میشه!!!!

خب دوستانم از کجا بفهمند من دردلی کردم و یا احتیاج به حضورشو دارم و بالعکس...

باید هففففففت صفحه ( البته فعلا) برن عقب تا تاپیکم رو پیدا کنند ببینند حرفی زده شده یا نه... که این هفت صفحه به مرور بیشتر هم خواهد شد!

یا باید از توی علاقه مندی ها هزار تا "ماز "تو در تو رو رد کنند برسند به تاپیک من!!!

که اون هم از بخش علاقه مندی ها می تونند تنها به صفحه اول هر تاپیک بروند!!! بعد باز باید بزنند صفحه آخر و برن و برن تا ببینند در نهایت پست جدیدی اضافه شده یا نه!!!!!!

کی میره این همه راه رو؟؟؟؟؟؟

تازه برخی مخاطب دائمی نیستند و تاپیک جزو علاقه مندی هاشون نیست. ولی در ورژن قبلی وقتی میدیدند تاپیک بالا اومده میومدند و نظر میدادند.

تو رو به خدا به این مساله توجه کنید...

اینجوری مشارکتها خیلی پایین میاد...

اهداف و راه و مسیر خیلی از تاپیکها واقعا منحرف میشه.

من نوعی به شخصه به عنوان دارنده ی یکی از این تاپیکها بسیار دلخور و ناراحتم.

خواهش میکنم به نوشته هام فکر کنید. کاملا منطقی است.

امیدوارم لااقل برای نظرات قدیمی های سایت ازش قایل بشید. هر چند نظر همه محترمه اما به هر حال قدیمی تر ها یک جورایی حق به گردن سایت دارند.

2731

زیر بخش ها هر کدام چندین صفحه دارند. اما تنها میتوان یکی یکی صفحات را جلو رفت. 

گزینه " برو به صفحه فلان"رو نداره و این خیلی مهمه!

چرا فونت ها کوچیک نشده 

نی نی سایت مثل زندان انفرادی شده  همش فکر می کنم فقط خودم هستم و خودم

امکان حذف پست و ویرانیش پست نداره  البته یه بار فقط ویرایش می شه بعد دیگه نمی شه ویرایش کرد حذف هم نمی شه کرد ینی اگه من غلط املایی داشته باشم باید چند پست اضافه کنم که فقط غلط ها رو توضیح بدم.

💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
2738

این رنگشو ،و این که امضا کاربران فقط خودش یک صفحه اس و یه آموزش ترو خدا بذارین،که فقط دوباره یک سال طول نکشن یاد بگیریم و بعد دوباره با سیستم جدید روبرو بشیم.من که بعد از پنج.ماه امدم تو سایت احساس کردم مردان انجلس هستم ،اصحاب کهف کلن گیج شدم 

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت

سلام...عکس کاربریاچراانقدزشت وبی کیفیت ونصفه نیمه دیده میشن؟؟ 

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

سلام ببخشید من پیامهای خصوصی ک قبلا برام گذاشته بودنو خودم گذاشتم پیدا نمیکنم نیست...خیلی مهمهههه خیلی لطفا بگین چیکار کنم...تاپیک جدید هم نمیتونم بزنم ..

گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2706