2726
عنوان

مشکلات پیرامون سایت جدید در دست بررسی است

| مشاهده متن کامل بحث + 8848 بازدید | 284 پست

فاصله بین خطها کم شده که چشمو اذیت میکنه. لطفا مثل قبل بشه و بجاش فضای خالی نوار اسم کاربری و امضا و نوار ابزار و فاصله پست ها کم بشه.

با لبخندت دنیا رو تغییر بده...ولی نذار دنیا لبخندتو تغییر بده😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بالاخره شما نمیخواید به این همه کاربر معترض یه جواب در ست وحسابی بدید؟اگه سایت به ورژن قبلی برنگرده واقعا میتونم بگم تعداد کاربرا به نصف میرسه من اصلا نتونستم وارد کاربری قبلی بشم ویه کاربری جدید ساختم

ای بابا........ما همچنان منتظربرگشت ورژن قبلی هستیم  .                                       کاربری قبلیمو نتونستم دیگه وارد شم

سلام خانم تهرانی عزیز

چندتاپیشنهادداشتم...

اول اینکه اگه میشه امضاهاروحذف کنید ویاکمی فونت قسمت امضاروریزترکنید تاقسما کامنت کمی جمع وجوربشه.

دوم اینکه کمی رنگ سایت رو شادترکنید.

سوم...در قسمت تبادل نظر که موضوعات نوشته شده وپایینش آخرین پست وتعدادبازدید وزمان نشون داده شده روتبدیل به یه حالت کشویی کنید زیرشو.مثلا جوری بشه که روش کلیک کنیم و آخرین پست وتعدادبازدید وزمان رونشون بده ودرحالت کلی مشخص نباشه.

اینطوری راحتتره وبرای یافتن یک موضوع کلی نمیریم پایین صفحه.

چهارم قسمتهای پربازدید مثل عمومی ودردل واشپزی روبیارید بالای صفحه تبادل نظر.

گزینه نیمه خصوصی روهم حذف کنید چون فقط امکان پست گذاشتن توسط دوستان استارتر وجود داره ازحالت نیمه خصوصی.پس ازاین به بعد منتظر تاپیکهاییه باشید که درپیرو تاپیک نیمه خصوصی زده میشه.چون یکعده نمیتونن اونجاپست بذارن میرن تاپیک میزنم واونجا خودشونو خالی میکنن  

بروزرسانی هم اضافه کنید

ممنون

خواهش میکنم ورژن قبلی رو برگردونید. این ورژن واقعا گیج کننده و گنگ هست. اینجوری همه کاربرها اذیت میشن و سایت رو ترک میکنن

جوری درباره دیگران صحبت نکن، که اگر روزی همون حرفها رو درباره خودت زدن، دلت بشکنه!

سلام.

خانم تهرانی در ورژن جدی سایت، تاپیکهایی که قبلا ایجاد شده تاریخ تاسیسش شده همون تاریخی که اولین بار ورژن جدید بالا اومدهريال یعنی 24 فروردین 96!!!

خیلی عجیبه! و گمراه کننده.

این باعث شده تو بازیابی تاپیک هم مشکل ایجاد بشه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ممنون خانم تهرانی که برای بهتر شدن سایت در تلاش هستید

ورژن جدید نکات مثبت زیادی داره اما عموما ظاهر سایت رو نپسندیدن

به شخصه دوست دارم ظاهر سایت یکم از حالت خشک و رسمی دربیاد و رو به دخترونه و نی نی وار گونه شدن بره .

من طراحی بلد نیستم اما دو تا طرح درست کردم که مثلا اگه ظاهر سایت شبیه به اینا باشه به نظر من خوشگلتره ولی یه طراح با سلیقه باید یه طرح خیلی قشنگ دربیاره

به هر حال این فقط یه پیشنهاده من با بچه های سایت مطرح کردم حتی یک جواب هم نگرفتم !

طرح دو

طرح یک

تا اوجایی که من متوجه شدم الان تاپیکها در زیر بخشها بر اساس تاریخ ایجاد پشت سر هم اومده اند...

در حالیکه قبلا مثلا وارد زیر بخش عمومی، یا دردل یا هر زیر بخش دیگری می شدیم، اون تاپیکی که جدیدترین پست در اون بود بالاتر بود و به همین ترتیب عقب می رفت...

یعنی میتونستی متوجه بشی که کدوم تاپیکها مثلا امروز یا در همین چند لحظه پیش در اونها بحث و گفتگو بوده. ضمنا یافتن تاپیکهای پر مخاطب هم راحت تر بود.

الان هر تاپیکی هر چند همین الان توش کسی چیزی نوشته باشه، در قعر هستش!!! و بسته به تاریخ ایجادش رفته در صفحات خیلی دور...

به نظرم این خیلی بده...

به همون رویه قبلی بهتره...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706