2733
2734

مایع دور جنینم ۲۱ سانتی متره وزنش ۲کیلو و۳۰۰ گرمه  تو ۳۳ هفته هستم اب دورش زیاده یا نرماله ؟

❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 
واسه من تو۳۰هفته ۲۹ بود  ریسک زایمان زودرس داشتم

چی شد بچتون سالم دنیا اومد ؟

❤تو از اول گفتی بیا مثل دوتا رفیق کنار هم باشیم.( واز اون روز تو شدی تمام وجودم رفیق)(همسرم جانم) 😘❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی شد بچتون سالم دنیا اومد ؟

اره عزیزم 

۴۰هفته زایمان کردم بدون درد بستری شدم با امپول فشار.....

فقط اگه دکتر گفته زیاده،استراحت کن شیرینی هم کمتر مصرف کن....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2731
اره عزیزم  ۴۰هفته زایمان کردم بدون درد بستری شدم با امپول فشار..... فقط اگه دکتر گفته زیاده،ا ...

یعنی اگر شیرینی واب کم مصرف کنم مابع دورش کمتر میشه؟

یعنی اگر شیرینی واب کم مصرف کنم مابع دورش کمتر میشه؟

اره عزیزم 

من اولین کاری که دکتر گفت انجام بده آزمایش دیابت بود

گفت گاهی اوقاتم ارثیه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
دکترگفته اب دوربچه زیاده؟

دکتر سنو گفت خوبه دکترم  هفته دیگه میشینه

من نمیدونم خب از دکتر سونو میپرسیدی یا از دکترت بپرس 

شما تو هفته ۳۳ اب دور جنینت چند بود

دکتر سنو گفت خوبه دکترم  هفته دیگه میشینه

دکترواسه پسرم گفت آب دوربچه ت زیاده باید زایمان بیای بیمارستان زیرنظرخودم ولی من برا زایمان جای دیگه رفتم خداروشکرزایمانم راحت بود ومشکلی پیش نیومد

دکترواسه پسرم گفت آب دوربچه ت زیاده باید زایمان بیای بیمارستان زیرنظرخودم ولی من برا زایمان جای دیگه ...

اب دورش چقدر بود؟

2706