2733
2734
عنوان

دراین لحظه در مرحله آخیششش بالاخره تموم شدقرار دارم😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 42 پست
بچها من خواهرم شب ادراری داشت تشک رویا لک افتاده با چی تمیز کتیم؟ 

از منم تشکم لک‌شده پاک‌نشد ولی میتونی زنگ‌بزنی بیان بشورن‌میگن‌خیلی تمیز‌میشه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
یعنی کارایی ک‌قرار بود همسرم انجام‌بده پیرم‌کرد  مثل پرده دراوردن ک دیدم تمیز الکی وسواس بخرج‌ ...

حرص در آرن پا نشد جا کفشا بزاره جاش گلیم فرشو از بالا جمع کرد اورد انداختم. جا کفشیم خودم باید بزارم مثل اینکه دستمال بکشم . پرده ها پتو و رو بالشت تشک همرو شستم خودم انداختم . فرش آشپزخونه ام دو روز موند پشت بوم تا بیاره پهن کنم ، گلدون هفت سینمم برده بالا میگم بیار میگه نیست حرصم میده رفته گلدون دیگه اورده میگه اینه . فردا خودم پاشم برم دنبال آینه برا بالا جاکفشی . سر شبم میگم ۲ روز میگم ۳ دونه میخ بده جاشون بلد نیستم هنوز قرار بده میخام خودم بزنم از دستش . کمک نکرد امسال منم شستم غر میزد مگه آخر تابستون همرو نشستیم گفتم ولم کنا بچه غذا مالیده عید خونه باید تمیز باشه و..لج کرد کمک نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت عزیزم😍 واقعا قبلنا برام مهم نبود یکی خوشحال یا ناراحت بود شاید درک نمیکردم ولی الان ی دوما ...

ممنونم عزیزم‌امیدوارم ب هرچی میخوای برسی🥰🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
من خیاطم دوختنی بقیه تموم شده یه شومیز مونده که فردا بدوزم بعد ازون شروع میکنم  ولی دوروزه تمو ...

الهی عزیزم‌خسته‌نباشی 

من چهارشنبه شروع‌کردم‌تاامروز 

دوروز اشپزخونه 

یروز‌اتاق خودم و اتاق بچه ها 

یروز حال از دیشبم کلا درگیر حال و ریزه کاریها و‌شستن سرویس ها و‌شامپو فرش مبلها اینا بودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ممنون ایشالله یعنی میومدم سایت میدیدم‌همه میگن‌تموم‌شده هی میگفتم‌یعنی میشه‌برامنم ‌تموم‌بشه ی ...

ولی همین که نتیجه زحمات رو میبینی حس خوبیه و کلی انرژی میگیری که بالاخره تموم شد.😃

منم همسرم اصلاً کمک نمیکنه پرده هارو هم خودم در میارم نردبامم ندارم دوتا میز میذارم رو هم تا قدم برس ...

منمدهمیشه همین کارو‌میکنم الان۸ماه حاملم‌دیگ‌ترسیدم😂از شوهرم‌وگرنه‌بازم‌انجام‌میدادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
حرص در آرن پا نشد جا کفشا بزاره جاش گلیم فرشو از بالا جمع کرد اورد انداختم. جا کفشیم خودم باید بزارم ...

اوف کارنکردنشون‌ی طرف غرزدناشون‌ی طرف شوهرم امشب را دل من وبسوزونه بجا کمک میگه اره کار کن اخرش زایمان زودرس بگیری ی بچه کوچیک ضعیف ک‌درگیر دستگاه و‌بینارستان بشیم دنیا میاری میگم‌خو‌من‌نکنم‌تو‌میکنی میگه نه توهم نکن حالا میخوان بیان‌هونت بگن وای مبلاش کثیف یا ن ادامه ندادم‌وگرنع بحث‌میشد من نصف کارایی ک برام‌سنگین بود گفتم‌طفلک‌مامانم‌اومد خودم‌نمیتونستم وگرنه انجام‌نمیشد

باورت نمیشع پارسال موکت از زیر پایه مابینت دراور شستیم‌امسال همینطوری موکت کنار پایه کابینت تا خورده بود نمیومد پایه رو‌باز کنه بده زیر ایندفعه ک‌شستم قیچی زدم موکت از جای پایه ک‌دیکه زیر نره و‌یسال نمونده اونجوری😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی هم خوب  خداقوت راحت شدی دیگه هفته ی آخرم استراحت کن

ممنون اره برم‌هرید هنوز هیچی لباس برا پخترم‌نخریدم و‌کمتر از۶۰روژ دیگه دنیامیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوف کارنکردنشون‌ی طرف غرزدناشون‌ی طرف شوهرم امشب را دل من وبسوزونه بجا کمک میگه اره کار کن اخرش زایم ...

کتک بزنیشون اخ اخ. جاکفشی اوردم جاش خودم میگه هیس در و ببند خوابیدم🤦‍♀️