2733
2734

برای اولین بار مردی رو دیدم که اون منو ندیده اما من خودم و معرفی کردم ولی سرد رفتار کرد انگار منو نمیشناسه

یعنی نمی خوادت

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب شما داری میگی از قبل باهاتون آشنایی نداشته

بعضیا تو برخورد صد و یکم هم سرد رفتار میکنن انگار اصلا طرفو نمیشناسن دیگه چه برسه به برخورد اول

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
خب شما داری میگی از قبل باهاتون آشنایی نداشته بعضیا تو برخورد صد و یکم هم سرد رفتار میکنن انگار اصل ...

برخورد اول بود .ولی من اسممو گفتم .فقط هیچ وقت منو ندیده.چرا دوستان میگن نمیخوادت ؟

2738
39سالشه.من 33یعنی الان اون منو شناخته ؟

از کجا بشناسه همسایه یا همکلاسی بوده؟واقعا ما دهه شصتی ها بدبختیم البته خودمو میگم به شما جسارت نمیکنم هنوز دنبال نیممون هستیم دهه نودی هم از ما جلو زده🤣۶۹ هستین؟

🙄🦭🌵
2706