2737
2734
عنوان

دل نوشته ام به پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2049 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ان تی بالا  ریسک سندروم بینابین  متخصص ژنتیکم ناامیدم کرد قشنگ اب پاکی ریخت رو دستم😔

ان تی بالا و ریسک سندرم هیچ کدوم قطعی نیس فقط یه احتماله . یعنی گفتن احتمالش هست نه اینکه حتما مشکل داره. اون دوستی هم که گفت من سقط کردم و ازمایشگاه گفت سالمه بخاطر همینه چون احتمالش زیاد بوده نه اینکه حتما مشکل داشته . من کسی رو میشناسم احتمال سندرمش خیلی بالا بود ولی بچه رو بدنیا اورد و هیچ مشکلی نداشت . اینا فقط احتماله صد در صدی نیس یعنی اگه گفتن ۸۰ در صد احتماله مشکل داشته باشه ۲۰ درصد احتمالش هست سالم باشه یعنی شاید اون جز اون ۲۰ درصده باشه

ان تی بالا و ریسک سندرم هیچ کدوم قطعی نیس فقط یه احتماله . یعنی گفتن احتمالش هست نه اینکه حتما مشکل ...

یعنی من هیچی روم تاثیر نزاره 

ن من همه زنای باردار 

این استرس روح و روانشون و نابود میکنه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

تروخدا تویی که این تاپیک و میبینی 

نتیجم به همین زودیا میاد 

لطفا برای سلامتی پسرکوچولوم دعا کنین به همین ماه مبارک قسمتون میدم از دعا و لطفتون پسر کوچولوی منو بی بهره نزارین که این روزا ب شدت محتاج دعای خیرم🥺😔❤️

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸