2733
2739
عنوان

دل نوشته ام به پسرم

2049 بازدید | 130 پست

پسرم 

دلبندم 

زیباترینم 

هنوز خیلی کوچیک تر از اونی هستی که حتی در اغوشت بگیرم😔هنوز ندیدمت

ولی از الان دلتنگ صدای گریه های شبانتم 

فکر این که دیگه نباشی منو دیوونه کرده 

از خودم سیر شدم

با خودم میگم از خدا که به زور نگرفتمت

پس چرا خدا داره آزارم میده 

چرا اینقد اذیتم میکنه 

پسرم فکر این که دیگه نباشی مامان و داغون میکنه 

فکر این که اگه یه روزی دیگه نباشی من کجا بیام گریه کنم برات 

پسرم من همیشه دوست داشتم و دارم 

پسرم قوی باش😭

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

🙃

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️

میشه از همتون بخوام با قلب مهربونتون برام دعا کنین 

تروخدا اگه میتونین کسایی که میشناسین تگ کنین که برای پسر کوچولوم دعا کنن  ازتون خواهش میکنم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر کوچولوت چیشده

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.

چیشده؟

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
دلت و ما آروم نکن خوشگلم توکل به خدا النبی که پسر خوشگلت همیشه سلامت و موفق کنارت میمونه انشالله ⁦❤️ ...

ممنون عزیزم برام دعا کنین😔❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740
چیشده؟

احتمالا باید سقطش کنم خواستم اینجا از همه بخوام براش دعا کنن😔شاید خدا به دعای دوستای اینجا اونو بهم ببخشه😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

من پسر کوچولومو هفته ۱۷ از دست دادم

بخاطر اشتباه سونوگرافی

بهم گفتن که مشکل داره

هم آن تی اش رو بالا گفتن و هم تو غربالگری هزارتا عیب گذاشت روش دکتر

آزمایش های غربالگری اش سالم بود اما گفتن باید سقط کنی

سقط کردم اما بعدش که بچه اومد و دادیم آزمایش گفتن هیچ کدوم از اون مشکل هارو نداشته برو از دکتر سونو شکایت کن

گفتم شکایت کنم پسرم زنده میشه؟؟؟روح و روان بهم ریخت ۵ سال مریض شدم‌همش یادم میفته ظاهرش .چرا بچمو خودم الکی الکی کشتم.اون دکترو هیچوقت نمی بخشم

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
احتمالا باید سقطش کنم خواستم اینجا از همه بخوام براش دعا کنن😔شاید خدا به دعای دوستای اینجا اونو بهم ...

با وجود ناپاکیم چشم دعا میکنم شمام ب اهل بیت متوسل شین حتمااا ب نیتش نذر کنین انشاءالله خدا پسرت و بهت میبخشه

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
احتمالا باید سقطش کنم😔😭

ببین من چی نوشتم

به من گفتن سقط کن

سقط کردم و بعدش گفتن پسرت سالم بوده

تا روز قیامت من دلم سوخته است و هرگز نمی بخشم هرگزززززززز

استارتر اگر برگردم به عقب هیچوقت بچمو سقط نمیکنم

بچه ای که سالم سالم بودو دکتر ها الکی ازم گرفتن

2706