2737
2734
عنوان

خونه تکونیتون انجام‌شده تو چ‌مرحله این

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 19 پست
مرحله ی ولش کن هنو دوهفته مونده هستم😂😂

من‌عید برام‌مهم‌نیست چون‌هم پدرم‌و‌تازه از دست دادم و‌عید نداریم هم ماه رمضون کلا ولی شوهرم‌دید خیلی همش توخونه گریه میکنم بیتابم‌حال روحیم بده انقد ک‌از‌خونه متنفر شده بودم همش میخواستم برم بیرون ک‌نباشک‌خونه خودش زنگ‌زد قالیشویی دیگ‌مجبور شدم‌انجام بدم برا زایمانم خوب شد

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز یخچال تمیز کردم و میخوام کریستال هام رو بشورم . پرده اتاق و رو بالشتی هارو هم شستم باید بکشم رو بالش . رویه تشک ها رو هم شستم و کامل کردم جمع شده  هود رو تمیز کردم و اجاق گاز و ماکروفر و ... خرید بچه ها رو هم کردم . فقط جاروی اساسی و شستن و جرم گیری سرویس ها رو دارم وشستن ملحفه رو تختی رویه کابینت های  آشپزخونه هم مونده 

خسته نباشی🥰

سلامت باشی شما هم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731
البته دیشب اگ‌مامانم نمیومد کمکم رسما دیگه زایمان میکردم انقدر ابناری سخت بود  بری تو‌دل‌کار ز ...

وای عزیزم خوبه ک مامانت اومده وگرنه نباید کار سنگین میکردی

اره بابا وقتی بهش فک میکنی سخته ولی وقتی شروع کنی زود تموم میکنی

من اصن بدون اهنگ نمیتونم کاری کنم همیشه اهنگ میزارم😂

از ظهرم نصف بیشتر کارا رو کردم ی اتاق رو تموم کردم بقیش میمونه برا فردا ایشالا