2733
2734
عجب

😄

کاربر آقا 🙌      عاشق موسیقی ، کتاب ، طبیعت ☘️خواننده مورد علاقه ام استاد شجریان و حمید هیراد عزیزم❤️ساز هایی که خودم بیشتر کار میکنم گیتار و سه تار 🌻آیدیم تو سایر پلتفرم ها salehioriginal 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درخاست ندی که کارت ساختس😂

😆باشه 

اصلا بلد هم نیستم دخواست بدم 😅

کاربر آقا 🙌      عاشق موسیقی ، کتاب ، طبیعت ☘️خواننده مورد علاقه ام استاد شجریان و حمید هیراد عزیزم❤️ساز هایی که خودم بیشتر کار میکنم گیتار و سه تار 🌻آیدیم تو سایر پلتفرم ها salehioriginal 
😆باشه  اصلا بلد هم نیستم دخواست بدم 😅

بروووو  الکی 😂مثلا خیلی پسر خوبی هستی نکنه توهم مثل اون کاربر مردی که میگف خانوما اینجا مدام بهم درخاست میدن من بلد نیستم😂

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
بروووو  الکی 😂مثلا خیلی پسر خوبی هستی نکنه توهم مثل اون کاربر مردی که میگف خانوما اینجا مدام ب ...

😂😂😂 جدی اینجوری میگفت 

همین الان یه نگاه انداختم .نوشته دعوت به دوستی همونه دیگه 🙄😅

فرق من با اون کاربر مرد اینه که مدام بهم درخواست دوستی نمیدن 😂 ولی اینکه پسر خوبی باشم نمی دونم 🥴😁

😂😂😂 جدی اینجوری میگفت  همین الان یه نگاه انداختم .نوشته دعوت به دوستی همونه دیگه 🙄😅 فرق ...

آره تازه تو امضاش نوشته بود چقد خانوما حرص میخوردن 😂آره همون میشه دعوت ب دوستی...امضات که میگع پسر خوب و با ادبی و مثبتی باشی 😁

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
آره تازه تو امضاش نوشته بود چقد خانوما حرص میخوردن 😂آره همون میشه دعوت ب دوستی...امضات که میگع پسر ...

نبابا🤣🤣🤣 عجبااا 

آهان. چون کم میام سایت زیادی وارد نیستم 😄

خواهش میکنم 🙏🌱 امضای شماهم دقیقا توصیف منه تو زندگی 😂