2733
2739

سلام خانوما من از اَبرو های این خانم خوشم اومده و میخوام میکروبلیدینگ انجام بدم مثل این بشه بنظرتون مثل خودش درمیاد یا نه!؟

عکس اَبرو خودم👇🏻

عکس اَبرویی که میخوام👇🏻

تعداد رای : 11
نظرسنجی
میشه(انجام بده)
5
45%
نمیشه(انجام نده)
6
54%
خدایا شکرت🤍🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ابروهای دنیاجهانبخته بدبختی🤦😂

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
2740
خدایی ابروهاش قشنگه

اره منم خوشم میاد ولی ابروهای توهم یکم بدی توخالی هاشوبگیره وبکم فرم بده قشنگ میشن

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
اگه طراحی کرد ولی اینجوری نشد باید چیکار کنم؟

قبل طراحی خوب نگا کن خاله من انجام داد یارو ابرو رو یه متر بالاتر کشیده بود خاله هفته بعد رفت ریموو کرد 

خیلی حواستو جمع کن یه مدلی بزن به صورتت بیاد 

حتما یه همراه با خودت ببر نظر بده 

2706