2733
2739

بستگی داره روزی چند بار بریزی؟فکنم همون دوسه بار بشه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روی بسته زده ی بار مصرف و باقی دور ریخته بشه. هر سه ساعت گفته بریزم

نمیدونمم هردکتری رفتم گفته روزی دوباربریزمن صبح وشب میریزم بعدمیندازم نمیشه هربارریختیم بندازیم دوراونم بااین قیمتش😃

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

منم خشکی چشم دارم

هرروز باید استفاده کنیم؟

چن قطره

اصن چی بگیرم

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2738

منم اول فک میکردم یه بار مصرفه.بعد هر بار ریختن مینداختمش دور.

بعد دکتر گفت: درش رو ببند واسه دفعه های بعدت استفاده کن.

اگه قرار بود بعد یه بار بندازمیش،داخلش 10 قطره نمیریختن

چرا میریزی؟  منم حس میکنم خشکی چشم دارم

خشکی چشم دارم وقتی رانندگی میکنم یازل میزنم به گوشی چیزی چشام حس میکنم خشکن بعضی وقتاهم میسوزن حس میکنی شن پاشیدن توچشمت یبارچندتادونه بخرامتحان کن ببین اثردارخ

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خشکی چشم دارم وقتی رانندگی میکنم یازل میزنم به گوشی چیزی چشام حس میکنم خشکن بعضی وقتاهم میسوزن حس می ...

اره دقیقا منم همینارو دارم

یا مثلا به پهلو میخوابم تیوی و گوشی میبینم از چشمام اشک میاد

بگم اشک مصنوعی ارتلاک بده؟؟

این همونه که خیلی معروف و خوبه؟؟

اره دقیقا منم همینارو دارم یا مثلا به پهلو میخوابم تیوی و گوشی میبینم از چشمام اشک میاد بگم اشک مص ...

اره وبگوایرانی نمیخوام  ایرانیامثل ابن اثرندارن  من قبلا Heyاستفاده میکردم دگه اصلش گیرنیوردم

2706