2737
2739

سلام

بعد از ظهر شما بخیر 🏵

ایام خونه تکانی هست و بی ربط هم نیست

تاپیک های قدیمیم هست و بچه های قدیمی بنده رو میشناسند.

هر گوشی بلااستفاده دکمه ای و ساده حتی دارید که بکارتون نمیاد مدلهاشون رو بفرمایید ان شالله خریداری میشه.

یا اینکه تصویرش رو در پیام رساان به شماره زیر ارسال کنید:

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

هر سوالی هم در مورد سخت افزار داشتید در خدمتم.

بپرسید جواب میدم سر فرصت.

اگر هم این تاپیک براتون مفید نبود، ی صلوات برای سلامتی خودتون هدیه کنید💚

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هواوی y6 pro دارم ال سی دی شکسته چند میخرین

سلام حدود ۵۰۰ بردش ارزش داره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
یه گوشی شیامی دارم که صفحش فقط چشمک میزنه چند میخری

سلام مدلش رو بفرمایید

2738
ی گوشی قدیمی دارم لمسی.برند بلوتوث .سالمه فقط شارژ ندارهرخاموشه

سلام فقط برند نوکیا و سامسونگ و هوآوی و شیامی و موتورولا

من یه سامسونگ e7 دارم سالم بود همه چیش فقط چند وقت استفاده نکرده اون روز امدم روشنش کنم روشن نشد اطلاات توش رو میخوام شما چند میخرین ؟ 

اطلاعاتش رو بهم میدین عکس و ویس هاش

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
سلام منم یه گوشی سونی دارم روشن میشه اما صفحش روشن نمیشه 😁چند میخرین؟ یه گوشی هواوی قدیمی هم دارم& ...

سلام باید مدل دقیق گوشی رو ذکر کنید یا عکسشو به میام رسان زیر محبت کنید

933

320

1212

من یه سامسونگ e7 دارم سالم بود همه چیش فقط چند وقت استفاده نکرده اون روز امدم روشنش کنم روشن نشد اطل ...

سلام وقت بخیر 

تگر گوشی بردش سالن باشه روشن بشه اطلاعاتش رو میشه برنردوند اگر رمز یا الگو نذاشته باشید

حدود یک میلیون

2706