2733
2734
عنوان

عفونت لثه و دندان

36 بازدید | 8 پست

خانوما تو رو خدا اگر آبسه و عفونت دندان یا لثه دارین الکی از این دستورات تجویزی نی نی سایت و ... استفاده نکنین بظاهر آبسه فروکش میکنه اما از داخل عفونت میزنه استخوان فک نابود میکنه

من دوسال پیش دندون چهارم بالا عصب کشی کردم ،از اون موقع تا حالا بالاش درد داشتم انگاری سینوس آسیب دیده تا یه ماه قبل که ورم و آبسه کرد الان ورمش خوابیده ولی میدونم عفونت داره نمیدونم چیکار کنم

ارتعاش اسم با کمک اعداد و حروف ابجد برای تو دلیا انجام میدم بهتره اسم میوه ی زندگیت رو آگاهانه انتخاب کنی ، اگه خواستی بیا خصوصی تا من برات انجام بدم 

من چند وقت پیش لثه م بالای یه دندون عصب کشی شده ورم کرد درد داشت دهانشویه زدم و آنتی بیوتیک خوردم و 

از همین تجویزات خانگی سنتی و سایت نشاسته و رب انار و پوست انار وجوش شیرین و سماق و ..‌ 

علی الظاهر بعد ۳ روز فروکش کرد ظاهرش خوب شد  ولی از داخل عفونت پیشروی کرده بوده زده استخوان فک و نابود کرده  امروز دوباره عود کرد رفتم جراح لثه رو باز کرد عفونت و تمیز کرد مجبور شد کلی استخوان فک و بتراشه کامل عفونت و برداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من دوسال پیش دندون چهارم بالا عصب کشی کردم ،از اون موقع تا حالا بالاش درد داشتم انگاری سینوس آسیب دی ...

حتما برو متخصص درمان ریشه یا متخصص لثه تا بدتر نشده درست کنن من اول رفتم دندانپزشک عمومی ولی عکسو دید تشخیص غلط داد گفت التهابه ولی باز درد داشتم رفتم جراح لثه باز کرد دید عفونت زده فک و سینوس ریشه دندون عصب کشیم هم ترک خورده

میشه بگین دکتر متخصص چی تجویز کردن کردن، خوب شدین؟

ارتعاش اسم با کمک اعداد و حروف ابجد برای تو دلیا انجام میدم بهتره اسم میوه ی زندگیت رو آگاهانه انتخاب کنی ، اگه خواستی بیا خصوصی تا من برات انجام بدم 
میشه بگین دکتر متخصص چی تجویز کردن کردن، خوب شدین؟

لثه رو باز کرد عفونت و برداشت جرمگیری کرد بعد اون قسمت استخونای فک که عفونت کرده بود تراشید کل عفونت برداشت بخیه زد دارو فقط آنتی بیوتیک داد واسه جای زخم ولی خوب درد لثه که بالای دندونم بو د خوب شد چون عفونتش کامل برداشته شد

خیلی درد داشت؟ چقد طول کشید؟

هزینه چند شد

2738