2737
2739

یا من اینطوریم اصن یجوری خستم ک‌ انرژی اصلا ندارم 

از صبح‌با وجودشلوغی‌خونه فقط دراز‌کشیدم نمیدونم کلا بخاطر حال روحی افتضاحم ک پدرم و‌از دست دادم و عید نداریم و‌هیچ‌شور‌و‌شوقی‌نیست یا بخاطر بارداریم 

البته خونه تکونی برام‌مهم نیست برا عید نمیخوام‌کار کنم اول‌اردیبهش زایمان‌برااونموقع میخوام اوکی باشه خونه

انقدر زیاد حال روحیم‌بده حتی برابچم‌لباس نخریدم‌یعنی حتی خدای نکرده زایمان زودرس داشته باشم بدبختم سرراه بیمارستان باید برم‌خرید همیشه خیلی شدید وسواس کارخونه دارم خونه تمیز بهم‌انرژی میده این مدت عزادارم حتی ی جاروبرقی ساده هم‌ب سختی کشیدم‌حوصله نداشتم از خونم‌فراری شدم همش خونه بابامم دیگ گفتم‌ شروع کنم‌خونه تکونی شاید روحیم عوض بشه یکم از طرفی برا اومدن بچم‌اماده کنم خونه رو

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

من اصلا انگیزه نداشتم.دیگه شوهرم راضی شد پرده رو عوض کنم،منم شارژ شدم😂واقعا به تغییر نیاز داشتم.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصن خونه تکونی لازمه؟😕 هیچ وخ درک نمیکنم این رسمی ک ما ایرانیا داریمو خونه تمیزه کافیه دیگ حتما لا ...

نه عزیزم منکه دلیلش و کلا توضیح‌دادم‌ولی خب اسمش شده خونه تکونی دیگ 

گفتم برام‌مهم‌نیست میخوام‌تااریبهشت مرتب باشه همه چی ک زایمان میکنم انرژی بگیرم نمیدونم شایدم تاثیری نداشته باشه رو‌حال روحیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2740

شاید هوا بهاری بشه حس و حال توام برگرده بزار بمونه فروردین یه هفته وقت بزاری کافیه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
من اصلا انگیزه نداشتم.دیگه شوهرم راضی شد پرده رو عوض کنم،منم شارژ شدم😂واقعا به تغییر نیاز داشتم.

دقیقا بخدا من بخاطر فوت بابام اصلا اصلا ن فکر‌کردم ب کاری ن چیزی 

حتی حوصله نداشتم اتاق پسرم و‌مرتب کنم و‌کشو برا دخترم خالی کنم یا برم براش خرید 

فرشامون دوسال نشستیم‌واقعا نیاز بود بشورم‌یدفعه شوهرم‌بدون‌ ب من بگه زنگ‌زد قالیشویی بااینکه چار روز پیش زنگ‌زد و‌تازه امشب اومدن ولی همین باعث‌شد انگیزه بگیرم ‌تقریبا اتاقها و‌اشپزخونه رو‌تمیز کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرم نیروی خدماتی بگیر،با این اوضاع جسمی و روحی بهتره استراحت کنی خطرناکه

شوهرم‌خیلی کمکم مامانم و‌ابجیمم هی طفلکا میگم‌خودم‌نمیخوام‌اذیتشون کنم فردا ینفر میگم‌بیاد  کمکم ک حاا و‌تمیز بشه فرشهاش و‌از قالیشویی فرداشب میاد 

تقریبا خیلی کار خاصی نمونده فرشهارو‌پهن‌کنم ریزه کاری میمونه ک سنگین‌نیست ولی گیج‌کننده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۱۸ بهمن شروع کردم و تموم شد

دمت گرم‌حسته نباشی 

میدونی از یجایی ببعد نمیدونم میخوام چیکار کنم‌مثلا الان اشپزخونه کلا تمیز داخل کابینتها و‌دیواراش هم‌شستم ولی چون فرشش و پهن نکردم کفش‌کثیف شده و‌حیلی وسایل همینطوری پخش و‌پلت مونده تافرش پهن بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا بخدا من بخاطر فوت بابام اصلا اصلا ن فکر‌کردم ب کاری ن چیزی  حتی حوصله نداشتم اتاق پسرم و ...

خدا رحمت کنه پدرتون رو.

باز خوبه همسر شمام بهتون انگیزه داده.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
شاید هوا بهاری بشه حس و حال توام برگرده بزار بمونه فروردین یه هفته وقت بزاری کافیه

الان تقریبا تو دلشم دیگ‌نه راه پس دارم ن راه پیش😐😖😖😖

بدبختی اینه فردا ک‌باید حال و‌تمیز‌کنم‌پردش و‌بشورم‌ک فرشش و‌میارن من کلاس دارم دانشگاه😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رحمت کنه پدرتون رو. باز خوبه همسر شمام بهتون انگیزه داده.

ممنون اره واقعا حس میکنم درسته الان خیلی خستم‌ولی وقتی تموم‌بشه یکم انگیزه بگیرم براخونه موندنم 

الان فقط کافیه ی ساعت تنها باشم‌همون‌میرم‌خونه بابام‌یا‌پدرشوهرم‌بدم‌میاد‌بمونم‌خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706