2752
2734
عنوان

هماتوم ولخته خون

143 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من باراوله تایپیک میزنم .یک هفته اس درگیر هماتومم .اول خونریزی شدید کردم بعدم لکه و بازم خونریزی بعد باز لکه قهوه ای و لخته میاد.کیا تجربه داشتن تروخدا راهنماییم کنین .روزاول سونو دادم گفتن جنین سالمه اندازه هماتومم یک سانت و یک سی سی بود .اخه یک سانت مگ چقد خون داره که تموم نمیشه 

من دوبار لخته خون دیدم بعدش یه قطره ندیدم رفتم دکتر ماما برام سنو نوشت رفتم سنو گفتن بچه سالمه قلبش تشکیل شده و مشکلی نیس علت اون لخته خون رو نفهمیدم😐

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوبار لخته خون دیدم بعدش یه قطره ندیدم رفتم دکتر ماما برام سنو نوشت رفتم سنو گفتن بچه سالمه قلبش ...

برای شما نگفتن هماتوم داری ؟ برای من تو سونو گفتن هماتومه .قطع نمیشه واقعا خسته شدم .ازطرفی پاهام مثل روزهای پریودی درد میکنه امونمو بریده

2731
شما چندهفته ای ؟.خیلی وقته لکه بینی داری ؟ .اخه پس کی تموم میشه منم شیاف میزنم 

الان ۱۴ استراحت کن کار سنگین نکن تو ماشین نشین طولانی مدت پیاده روی نکن

💔برای حاجت دلم دعا کنید خیلی دل شکسته خیلی💔
برای شما نگفتن هماتوم داری ؟ برای من تو سونو گفتن هماتومه .قطع نمیشه واقعا خسته شدم .ازطرفی پاهام مث ...

نه چیزی نگفت فقط از جنین گفت 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
الان ۱۴ استراحت کن کار سنگین نکن تو ماشین نشین طولانی مدت پیاده روی نکن

یک هفته اس خونه نشین شدم دیروز باترس رفتم حموم باراول بود چندروز حموم نرفته بودم .من هفته یازدهمم .همه امیدم اینه خدا نظری کنه برم ان تی بگه رفع شده 

یک هفته اس خونه نشین شدم دیروز باترس رفتم حموم باراول بود چندروز حموم نرفته بودم .من هفته یازدهمم .ه ...

نگران نباش چیز مهمی نیست توکلت بخدا باشه قرآن بخون

مرسی عزیزم شماام بارداری برام دعاکن .بچه اوله همش خداروالتماس میکنم برام نگهش دار.بعد یکسالونیم بهم ...

توکل بخدا خدا برات نگه میداره شک نکن 

من از هفته ۵ تا ۱۳ داشتم  ۲/۵ سی. سی بود

برای شما چجوری بود لخته و لک بود؟ کاملا خوب شدی؟ میگم ینی میشهاین لکه بینی تموم بشه هربار لخته میاد میگم این داستان ادامه داره.دکترم همش سونو واژینال میکرد ینی ندید ازقبل بگه .خودمو مقصر میدونم روز قبل خونریزی کلی کارکردم حس میکنم خاموش بود بافعالیت ب خونریزی تبدیل شد

2706