2737
2739
عنوان

مادرشوهر

264 بازدید | 20 پست

شوهرم باخانوادش سرموضوعاتی باهم قهرن کلا قطع رابطه کرده 

ولی من رفت و امد دارم باهاشون ...حالا شوهرم شبی یهو گفت میخام عید بیام اشتی کنم وای غم عالم منو گرقته 

وقتی باهم اشتی هستن خیلی اخلاق شوهرم عوض میشه مامانشم خیلی خیلی وقتی میومد خونمون دخالت میکرد و باعث دعوا بود 

واقعا از ته قلبم ناراحتم و میدوووووونم بدبختیای من تازه قراره شروع بشه 

بدترین حس دنیارو دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم با این حال باز نشون نده و چیزی نگو .توام اجازه نده هر کسی تو زندگیت دخالت کنه هر چی گفتن محترمانه جواب سربالا بده نزار باز شروع کنن

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
شوهرت با خانواده ش قهره بعد تو میری میایی!! چه توقعی داشتی واقعا؟؟؟؟

اره من که با خانوادش مشکل نداشتم.بعدم من تو شهر غریبم بخاطر دخترم مجبورم باهاشون رفت و امد کنم مجبوووووور

2740
اره من که با خانوادش مشکل نداشتم.بعدم من تو شهر غریبم بخاطر دخترم مجبورم باهاشون رفت و امد کنم مجبوو ...

خب خیلی طبیعیه شوهرت بره و بیاد

منطقی باش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اره من که با خانوادش مشکل نداشتم.بعدم من تو شهر غریبم بخاطر دخترم مجبورم باهاشون رفت و امد کنم مجبوو ...

بعد عزیزم وقتی شوهرت قهره لزومی نداره تو بری باید پشت شوهرت میموندی ب خاطر همینم اونا تو همه چیت دخالت میکنن چون حد و حدود نداری عزیزم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
اها بعد اشکالی نداره شوهرت بهت بگه با خانوادت قطع ارتباط کنی دیگه؟

اصلا اونا خودشون با خم مشکل دارن ب من ربطی نداشت.من ک از اول باهاشون قطع رابطه نکردم ک بعد نگن تو مقصری .من مشکلم با دخالتاشونه

2706