2752
2734

توی زندگیم خیانت خط قرمزم بود فکر میکردم اکر ببینم بی برو برگرد جدا میشم اما الان هربار خیانت میبینم مثل احمقها ادامه میدم شوهرم همیشه یجوری رفتار میکرد باهام که به ذهنمم خطور نمیکرد خیانت کنه اما اولین بار سه سال پیش دیدم التماس کرد و گریه زاری منم برگشتم ازونموقع تا الان بارها و‌بارها خیانت کرد همیشه هم خودشو میزنه ب بی گناهیو گریه و التماس ک برگردم منم هیچ پشتوانه مالی ندارم خانوادمم پشتم نیست ازدواج دومم هم هست شغل و‌حرفه ایم ندارم نمیدونم چه کار کنم گاهی میزنه به سرم ک منم برم با کسی تا شاید این عقده درونم کمتر بشه خیلی داغونم حس توخالی. بودن. دارم خواهش میکنم راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم اگ بجات بودم خیانت میکردم فقط برای اینک طعمشو بچشه شاید فقط در حد چت و سر قرار رفتن فقط جوری ب ...

به نظرت کسی که میره سر قرار خیانت محسوب نمیشه کسی که میره سر قرار واسه چی میره به نظرت

👈 پسرم یعنی دنیام ، دنیام یعنی پسرم 👉
الان باهاش دعوا میکنم دادو بیداد راه میندازم فوحشش میدم میگه از تو بهتر بودن ک رفتم باهاشون

نه اصلا به فکر خیانت نباش فک نکن تو رابطه ها حلوا خیرات میکنن فقط ابروت میره وسلام. بعدم طرف ولت میکنه میره 

به نظرت کسی که میره سر قرار خیانت محسوب نمیشه کسی که میره سر قرار واسه چی میره به نظرت

بابا قصدش ادامه دادن نیست ک 

من منطورم اینه واسه اینک لج شوهر و دربیارم اینکارو میکردم

ینی ی جوری ضایع ک بفهمه منم میتونم ولی نمیکنم

از تو بهترم برای من هست 

ی جور تلافی باشه

سلام عزیزم چندسالته؟ چن ساله که ازدواج کردی؟ چنتا بچه داری؟ و اینکه چند وقته فهمیدی؟ از شرایط ما ...

مالی ک چیزی ندارم بچه هم ندارم سه ساله فهمیدم خیانتاش قبلشم بوده اما من نفهمیده بودم

بابا قصدش ادامه دادن نیست ک  من منطورم اینه واسه اینک لج شوهر و دربیارم اینکارو میکردم ینی ی ...

نه جانم ادم شخصیت خودشو به خاطر یه شوهر بیشعور خدشه دار نمیکنه  

بابا قصدش ادامه دادن نیست ک  من منطورم اینه واسه اینک لج شوهر و دربیارم اینکارو میکردم ینی ی ...

عزیزم یادت باشه جوری زندگی کن که بقیه نتونن ازت اتو بگیرن 

الان تو از شوهر ت اتو بگیری دستش رو بشه به نظرت شخصیتی اعتباری میمونه پیش شما   حالا اینو بر عکس فک کن 

مالی ک چیزی ندارم بچه هم ندارم سه ساله فهمیدم خیانتاش قبلشم بوده اما من نفهمیده بودم

اگه موقعیتش و داری جدا شو اگه نداری کنار بیا باهاش مرد با زن فرق داره گلم   هیچ وقت به فکر خیانت نباش   زن خیانتکار مثل دستمال توالت میمونه

خداروشکر که بچه نداری و هیچوقت هم نیار

سنت رو نگفتی ولی تو هر سنی هستی بدون تا آخر عمر نباید خودتو تباه همچین آدمی کنی 

ادمی که یکبار خیانت کنه باز هم میکنه‌

پس از عقلت استفاده کن 

سعی نکن باهاش بجنگی چون فایده نداره خودتو پیر میکنی

و هرگز دنبال اینکه بخای با خیانت بچزونیش نباش

خودت هروز بیشتر سرحالتر و قبراق تر شو ورزش کن کتاب بخون  به  خودت خیلیی برس و.... و باهاش سرد سرد رفتار کن و بهش بگو که از چشمم افتادی و بی تفاوت عمل کن بهش اهمیت نده

اون موقع سعی میکنه که هرطور که شده نظرتو جلب کنه از فرصت استفاده کن و هرطور که شده یه درآمدی برای خودت دست و پاکن ولی سعی نکن که بفهمه برای جداشدن دنبال اینی خلاصه با سیاست تمام برو جلو و وقتی دستت به دهنت رسید دکمشو بزن.

امیدوارم بهترینا نصیبت شه.💚

2706