2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیدارم نه در حد داستان دو دقیقه دیگه خواب میرم 🥲

تعلیقم کردین چون گفتم علت گرونی کیه یا چیه؟ بدرک ولی تویی که گزارش میزنی با یزید فرقی نداری چون اونم از دید خودش تو مسیر درست بود هم نماز میخوند هم اهل عبادت بود وضع مردمت رو ببینی ولی طرفدار عامل باشی از یزیدم بدتری
2731

اقا این داستان مال قبلنه  راجب یکی از دوستام ک دیگه دوستم نیست ینی دقیقا سرهمین موضوع باهام کات کرد😂

یه دوستی داشتم حالا اسمشو نمیگم مثلا اسمشو میزاریم یلدا 

این یلدا دوست من یه قیافه کاملا معمولی داشت ن خوشگل بود خیلی حالا نه زشت

بعد با ی پسری اشنا شده بود تو تلگرام حدود ی ماه باهم در ارتباط بودن بعد این پسره یک ساعت و نیم فاصله داشت شهرش باما

این دوستمم تنهایی نمیشد بره خانوادش خیلییی گیر بودن

هستین ادامش بگم؟

ای بابا بگو دیگه چقد محکم کاری میکنی

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2706