2752
2734
عنوان

۹ ساعته زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 25 پست
اره واقعا دردش مثال نداره اگه تو خودتون اون روحیه رو نمیدونین نکنین  ولی من خودم انقدر درد روح ...

نه منم آستانه ی تحملم برای درد خیلی بالاست ولی خوب آدم میترسه درست و حسابی کارا پیش نره و بچه اونجا گیر کنه و دچار کمبود اکسیژن بشه و خدایی نکرده چیزیش بشه . چنین مواردی هم بودند اخه

عزیزم گاهی مجبورن امپول فشار بزنن . چون تاخیر در زایمان ممکنه بچه دفع مکونیوم داشته باشه که میتونه ب ...

خب من که میگم اگه مشگل نداربن طبیعی کنین وگرنه با وجود این مشگلات معلوم باید سزارین بشه 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سزارین دردی نداره فقط بستگی ب بدن داره من بعد از چهار روز صاف تونستم راه برم حیف نیس بدنتو خود ...

ولی با سزارین بیشتر زشت میشه شکم کلا حاملگی بدن ادمو میندازه 

من تجربه دوتاشو دارم هم طبیعی هم سزارین 

به شدت پیشنهادم برای کسی که مشکل خاصی نداره طبیعی هست فقط طبیعی صدتاش شرف داره به سزارین 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
2731
 نه منم آستانه ی تحملم برای درد خیلی بالاست ولی خوب آدم میترسه درست و حسابی کارا پیش نره و بچه ...

خب بخوای این مدلی فکر کنی تو سزارین هم هزارتا مشگلات هست الان تخت بغلی من خانمی ک سز شده ۴۰ روز پیش ولی بخاطر اینکه بعد زایمان ولش کردن هوا خورده بخیش عفونت کرده الان یهفته است برا اون بستری 

عزیزم سزارین دردی نداره فقط بستگی ب بدن داره من بعد از چهار روز صاف تونستم راه برم حیف نیس بدنتو خود ...

بحث راه رفتن نیست بحث کمر درد دیسک کمر شکم بزرگ هزارتا مشگل ک بعد ۴۰ سالگی شروع میشه  ن الان 

طبیعی هم بخاطر پولش نیست 

برا خود من جون خودم مهم تر تا لذت شوهرم 

بحث راه رفتن نیست بحث کمر درد دیسک کمر شکم بزرگ هزارتا مشگل ک بعد ۴۰ سالگی شروع میشه  ن الان&nb ...

همون سنی هستم ک میگی هیچ کدوم از این علائم رو ندارم بخدا

من اصصصلا واسه اینکه شوهرم از من راضی باشه یا لذتی ببره کاری نمیکنم اگه اینجوری باشه واسه اینکه از چشم شوهرم میفتم کم کم باید ب فکر عمل زیبایی دماغم لبو دهنو هرجام باشم البته عزیزم هرکی نظری داره نظر شما هم قابل احترامه من طبق تجربه و سنم گفتم 

همون سنی هستم ک میگی هیچ کدوم از این علائم رو ندارم بخدا من اصصصلا واسه اینکه شوهرم از من راضی باشه ...

اره نظر هرکس محترمه استانه درد ادما فرق داره شرایطشون حتی 

منم تجربمو ب اشتراک گزاشتم حتب نوشتم اگه تو خودتون اون هنر نمیبینین نیارین یا اگه ورزش هزار تا کار دیگه نمیکنین طبیعی نیارین چون واقعا سخته اینو کسی میگ۶ ک ۹ ساعت از زایمانش گذشته و هنوز دردهاش یادش نرفته

کاش میشد ورزش ها وطریقه تنفس درست رو به اشتراک میزاشتین

ورزش ها تو گوگل یا کلیپ های اینیستا هست زیاده.تنفس هارم تو کلاس های امادگی زایمان میگن تو طول بارداری.بیشتر باید نفس های عپیق بکشی