2733
2734
عنوان

قرص متفورمین و لاغری

549 بازدید | 46 پست

من دوران بارداریم دیابت بارداری داشتم روزی ۳ تا متفورمین میخوردم وزنم پایین اومد خییییلی خوب بود

الان پسرم ۴۰ روزشه شیرم نمیدم میخوام دوباره متفورمین بخورم لاغرشم😁

کسی با متفورمین لاغر کرده؟ عوارض داشته براتون؟

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
والله من برا تنبلی تخمدان میخوردم ولی یاید دکتر تجویز کنه یه وقت باعث نارسایی پانکراس در بدن میشه ها

آخه نصف بارداریم روزی ۳ تا خوردم خیلیم اوکی بودم گفتم الانم بخورم وزنم کم شه😀

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃

من ترسیدم تخمکامو تقویت کنه باردار بشم فک کن تازه لوله هامم بستم😂

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
من ترسیدم تخمکامو تقویت کنه باردار بشم فک کن تازه لوله هامم بستم😂

چ خوووب منم دوست دارم کلا رحممو درارم دیگه باردار نشم😃

میشه بپرسم چندسالتونه چندتا بچه دارید ک تونستید ببندید؟ چون شنیدم سن و تعداد بچه مهمه

آخه نصف بارداریم روزی ۳ تا خوردم خیلیم اوکی بودم گفتم الانم بخورم وزنم کم شه😀

زیر نظر پزشک من یبار دکتر بهم گفت حتی استامینافن ساده هم بدون تجویز نخورید ولی ماهمیشه مریض میشیم توخونه دارو میخوردیم خود درمانی میکنیم دکترمیگ خیلی بده حالامتفورمین ک داروتخصصی

2706