2733
2734

قبل از این ک طرف مقابلتون اعتراف کنه چ رفتار هایی داشت ک حس میکردید دوستون ولی اعتراف نمیکرد 

میخوام ببینم چقدر میشه ب رفتار ها اعتماد کرد 

حواسش بهت باشه مراقبت باشه هواتو داشته باشه حتی غیرتی شدن زل زدن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حواسش بهم بود غیرتی بود

خیلی نگام میکرد

توی نگاهاش یه برق خاصی بود کلا نگاه‌اش با همه پسرا اطراف فرق داشت😍

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2731
خدایا ی نگاه خاص لطفا

😐🤣

بخدا خندم گرفت

الان خیلی جنتلمن با ش..ورت نشسته اینجا 

لباسم تنش نی🤣🤣🤣

هی میگه بیا آب هویجتو بخور

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
اخی قند تو دام آب شد براتون

انشالله از این عشقا قسمت شما❤️