2737
2739

سلام خانما من بیبی چکم درحد مثبت هاله میندازه ولی خیلی دیر پررنگ میشه الان چن روزه پشت سر هم میزارم اولش هاله اش کمرنگ بود پررنگ شد ولی زیاد تغییری نمیکنه اصلا🫠

عکسش داری بزار 

من کلا بی بی چک‌مثبت دوست دارم ببینم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسش داری بزار  من کلا بی بی چک‌مثبت دوست دارم ببینم

عین من

هی خودمو تصور میکنم بی بی چکم مثبت شه😅

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
2742
2738
تو عکس کوفتی زیاد مشخص نیست عزیزم

مثبته بنظرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

من فردا پسفردا موعدمه سینه درد هرماه دارم ولی این ماه شدید درد داره رحمم تیر میکشه کمرمم اصلا سابقه نداشتم الان چندروزیه درد میکنه نمیدونم علایم بارداریه یا یه چیز دیگست این ماه قرص اوابوست وفرتیل خوردم شایدم عوارض قرص باشه

من فردا پسفردا موعدمه سینه درد هرماه دارم ولی این ماه شدید درد داره رحمم تیر میکشه کمرمم اصلا سابقه ...

الهی که باشی ولی خیلی دل خوش نکن ک اگه نبودی تو ذوقت نخوره منم کلی علائم داشتم ماه پیش ولی پری اومد اخرش

1
5
10
15
20
25
30
35
40