2733
2739

رفتم مطب گفت بزو بیمه سلامت ثبتنام کن اینجوری ۹۰میشه ویزیت اونجوری ۵تومن میشه .منم رفتم بیمه سلامت ثبتنام کنم گفت نفری یه عکس وشناسنامتون بیارید نفری هم ۳۰تومن بایدبدین عکساه هم نفری ۱۰۰تومن شد عکس ۳در ۴

بعد گفت هرماه باید تمدید کنی ماه دیگه باید ۱۰تومن بدی نفری..حالا میخوام بدونم که اگر مثلا ۵ماه ندیم بعداز ۵ماه بخوایم بدیم باید برای همون ماه بدیم که لازم داریم یا برای اون ۵ماهی که ندادیم رو بدیم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شتید ما تو اون یکماه مریض نشدیم میتونیم بیمه ندیم اون ماه بعد ماه بعد یهو مریض شدیم بریم بیمه بدیم ه ...

منظورم اینه که اون موقع که میخوایم بدیم دیگه باید مال اون ۵ماهی که عقب افتاده هم‌بریزیم یا فقط ۱۰تومن برای همون ماه اون قبلیا که ندادیم نمیخواد دیگه تسویه کنیم 

من بیمه سلامتم الان برات کامل توضیح میدم 

تعلیقم کردین چون گفتم علت گرونی کیه یا چیه؟ بدرک ولی تویی که گزارش میزنی با یزید فرقی نداری چون اونم از دید خودش تو مسیر درست بود هم نماز میخوند هم اهل عبادت بود وضع مردمت رو ببینی ولی طرفدار عامل باشی از یزیدم بدتری
2738
نه اون برای سابقه ی بیمه تامین اجتماعی هستش.برای هر ماهی ک خدای نکرده خواستید برید دکتر همون ماه بده

بعد برای همون یه نفر فقط که مریض شده میتونیم بدیم یا حتما باید برای هممون بدیم ..

بعد برای همون یه نفر فقط که مریض شده میتونیم بدیم یا حتما باید برای هممون بدیم ..

برای هرکی خواستی میگیری.مثلا الان ما هممون بیمه سلامتیم.بچه اخریم پولمون نرسید نگرفتیم اونموقع براش😅

من بیمه سلامتم الان برات کامل توضیح میدم 

بین هزینه اش سالیانه حساب میشه و بستگی به دهک خانوارت داره مثلا ما اول رایگان بود بعد همسر و بچم رایگان ولی من مدتی تمدید نکردم بعد سه ماهه برام زد ۷۰ و خورده ای باز پسرم خواستم بیمه کنم شد ۳۰ و خورده ای 

اگه الان ندی بعد یه روز لازمت بشه همون مبلغ رو باید بدی چیزی گذشته نه مثلا ۳ ماهه یا ۶ ماهه تمدید میکنی

تعلیقم کردین چون گفتم علت گرونی کیه یا چیه؟ بدرک ولی تویی که گزارش میزنی با یزید فرقی نداری چون اونم از دید خودش تو مسیر درست بود هم نماز میخوند هم اهل عبادت بود وضع مردمت رو ببینی ولی طرفدار عامل باشی از یزیدم بدتری
2706