2733
2739
عنوان

بنظرتون چقدر پول کنار بزارم واسع خودمون چقدر سرمایه گذاری کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چطوری میتونی... من اصلا نمیتونم البته بهت بگم شوهرم من حقوقش کمه مثلا ماهی ده تومن ولی یهو 50 ...

من از صندوق قرض الحسنه وام میگیرم ۱۰ ماهه قسط میدم ،از قبلش به شوهرم میگم وام میگیریم ماشین رو عوض کنیم یا طلا یا زمین 

با ۵ تومن اضافه حقوق خرج خورد و خوراک سالی دو دست لباس واسه پسرم میخرم مثلا امسال واسه عید از این ۳ تیکه های کارگو گرفتم براش۱۳۰۰ و ۵۰۰ دادم براش یه دست لباس مهمونی ۵۰۰ دیگه هم دودست براش گرفتم با کیفیت پایین تر ولی نپوشیده همون عید بپوشه ماه های قبل خریدم.

2742

نظر من متفاوته با بقیه

به نظر من اگه خونه و ماشین دارین خرج تفریح کن و خوش بگذرون

ایشالله همیشه تنتون سالم باشه ولی همیشه از این فرصتا نیست ک پول داشته باشی و با ذوق بیای بگی میخوایم بریم سفر

دنیا دو روزه عزیزم

من چون حسرت به دل موندم نظرم فرق میکنه شاید

2738
اخه مسافرت هم اگه بخایم بریم کم کم بیست تومن خرج میشع ☹️ی مسافرت چن روزه 

چه جوری ۵خرج خونه میکنی؟؟؟😕😕من هر چی میخوام اینکارو بکنم نمیتونم

خودمو بچم که ۸ماهشه

شوهرم هم که سر کاره خرجی نداره

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
مآهی دو تا مرغ میخرم یک کیلو چرخ کرده یک کیلو قورمه دو هفته ای ۲۰۰ هزار میوه و سیب زمینی پیاز از تر ...

صبحانه و شام نمی خورین؟

واقعا با ماهی ۵ تومن زندگی کردن هنر می خواد که من ندارم😂

اول سرمایه گذاری اونم مطمئن

بعد بنظرم ۱۵۰ بزار سرمایه گزاری 

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
صبحانه و شام نمی خورین؟ واقعا با ماهی ۵ تومن زندگی کردن هنر می خواد که من ندارم😂

واقعا هم که هنر میخواد منو شوهرم که هر ماه اوضاع خرجمون بدتر میشه همشم سه نفریم دیگه خیلی بخواهیم فشار بیاریم به خودمون با ماهی ده میتونیم سر کنیم آنقدر دوست دارم بتونم پس انداز کنم اصلا هم اهل خرج الکی و ریخت و پاش نیستم ولی نمی‌دونم چرا نمیشه 😅 هر چی حقوق داریم خرج میشه بدون پس انداز

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی کجا میخوای سرمایه گذاری کنی چی باش می‌خری ؟؟ من پارسال سیصد داشتم همش رو نابود کردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ افتضاحم تو پس انداز و دور اندیشی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبحانه و شام نمی خورین؟ واقعا با ماهی ۵ تومن زندگی کردن هنر می خواد که من ندارم😂

راستش صبحونه نمیخوریم ،فقط واسه پسرم لقمه میگیرم میبره مدرسه،خودمم شام نمی‌خورم فقط نهار میخورم .

اسی کجا میخوای سرمایه گذاری کنی چی باش می‌خری ؟؟ من پارسال سیصد داشتم همش رو نابود کردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀ ...

من پولم رو میدم ی نفر باهاش کار میکنه دوسال پیش 20 تومن دادم امسال 70 تومن بهم داد 

2706