2737
2734
عنوان

تیشرت شلوار لی خریدم ۱ تومن... گرون نشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 50 پست

من برا دو تا بچه هام شد سه میلیون چهارصد.

فک نکنم برا خودم بتونم بحرم😥

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکمی گرون خریدی من سه تیکه شلوار و جلیقه کلاه دار لی درجه یک با لباس زیرش آستین دار پنبه کامل خریدم ...

تو هم دیگه خیییییلی ارزون خریدی. از کجا؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
یکمی گرون خریدی من سه تیکه شلوار و جلیقه کلاه دار لی درجه یک با لباس زیرش آستین دار پنبه کامل خریدم ...

اینی که میگی رو این مغازه داشت میداد ۱۴۰۰

در کل منم فهمیدم گرونه. 

ولی خب به اسم خارجی کرد تو پاچم. 

منم هیچ وقت خارجی نمیخرم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2731
اینی که میگی رو این مغازه داشت میداد ۱۴۰۰ در کل منم فهمیدم گرونه.  ولی خب به اسم خارجی کرد تو ...

آره بعضیا واقعا گرون فروش و بی انصافن منم چندتا مغازه بالاتر همین مغازه که خرید کردم یه سارافون ساده دیدم ۱۲۰۰ هیچیییی نداشت