2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه نیمه اولی دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 21 پست
ببرش ی کلاسی که دوست داره اسمش و بنویس اول کنارش باش کم کم برو تو سالن بعد برو بیرون  تا عا ...

فقط بخاطر وابستگگیش نیست که میخام یه سال دیرتر بفرستمش...

راستش خیلی از روانشناسا الان معتقدند که نیمه اولیا باید ۷ سالگی برن مدرسه نه ۶ سالگی چون به اندازه کافی بچگی نکردن یهو تو فضای اموزشی قرار میگیرن

موفق باشه❤️. از لحاظ رفتار اجتماعی و روحیات میگن که بهتره دیرتر بفرستید... وگرنه نیمه اولیا باهوش ...

اهمیت نده عزیزم. تو اروپا امریکا بچه از سه سالگی میره محیط آموزشی و غیر مستقیم شروع میکنن.

اشتباه نکن بزار بره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیت نده عزیزم. تو اروپا امریکا بچه از سه سالگی میره محیط آموزشی و غیر مستقیم شروع میکنن. اشتباه ن ...

اونجا که اصن قابل مقایسه نیست عزیزم اونا اکثر اموزشاشون با بازی و سرگرمیه تو یه محیط شاد

2728
فقط بخاطر وابستگگیش نیست که میخام یه سال دیرتر بفرستمش... راستش خیلی از روانشناسا الان معتقدند که ن ...

منم بچه ام نیمه اولی

تفریحش به جاست ورزش و باشگاه ش به جاست کلاس و مدرسه اش هم به جاست

بستگی به خود بچه ات داره ولی اگه اموزش و دوست داره حیفِ

باز بهتر با ی روانشناس اطفال مشورت کنی

اونجا که اصن قابل مقایسه نیست عزیزم اونا اکثر اموزشاشون با بازی و سرگرمیه تو یه محیط شاد

اینجا هم تو پیش آموزشهاش همینجوریه خب. انقد همه چی با بازی و شعر و آهنگه که بچه دوست نداره بیاد خونه. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
اهمیت نده عزیزم. تو اروپا امریکا بچه از سه سالگی میره محیط آموزشی و غیر مستقیم شروع میکنن. اشتباه ن ...

دحتر من تیر ۹۳ هستش به موقع رفته مدرسه الان کلاس چهارمه شکر خدا مشکلی نداره

اما دوست همسرم سوئد زندگی میکنن پسرشون یک سال از دختر من بزرگتره اونم کلاس چهارمه میگه سیستم آموزشی فرق داره ۷ سال میرن کلاس اول

از سن کم مهد هم میرفته اما سن مدرسه رفتن دیرتر از اینجاست

خدایا شکرت...