2737
2739
عنوان

چکار کنم با این معلم

353 بازدید | 27 پست

پسرم هشت سال وشش ماهشه ، پاییز وزمستون همش سرماخورده بود ومدرسه نمی رفت ، معلمش میگه باید با حال مریض بیارین درس گوش بده بعد ببرینش ، وباهمین تز بچه های مریض رو میکشونه مدرسه وبقیه هم مریض میشن ، با اینا چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما  والا در بستر مرگ هم میزفتیم مدرسه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
2740
شما نفرست عزیزم هیچ کاری نمیتونن بکنن اصلا هم مدرسه نره اتفاقی نمیفته

منم‌‌ نفرستادم ، به بچم گفته من برنمی گردم‌درس رو تکرار کنم ، منم گفتم نکنه ، خودم یادت میدم

ما  والا در بستر مرگ هم میزفتیم مدرسه

اون ویروسا فرق میکرد

این ویروس جدیدا رو من گرفتم دو هفته تموم بدن درد داشتم یکسره...اون موقع دوتا عطسه سرفه  میزدیم تموم میشد

به پسرت بگو یکی دوتا سرفه و دوتا عطسه آبدار بزنه تو صورتش اونوقت دیگه از این تزا نمیده و سرما میخوره ...

واقعا ، میگه مامان همه تو کلاس عطسه میکنن ، اینم نتیجش ،پسرمن همش مریضه

2706