2752
2739

خانوما من همین الان خواب دیدم مادربزرگم هکه خیی۱ دوسش دارم فوت شده

جسدو مرگ رو ندیدم ولی دیدم همه خونمون جمع شدن و دارن برای مراسم اماده میشن شیرینی و اینا بود توی خوابم نمیذونم چرا شیرینی خامه ای ک برای جشن میگیرن برای عزا کرفته بودن

من مادربزرگم رو خیلی دوسش دارم چیکار کنم تعبیرش چیه توروخدا بگید😭

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوست عزیز تعبیرش خوبه از حرف من ترسیدید؟ من قصدی نداشتم. تعبیر خوابتون خوبه.

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
سلام عزیزم اصلا نگران نباش اون یه خوابه فقط اگه دوست داری تعبیرشو بدونی سرچ کن تعبیر خواب مرگ از ابن ...

سرچ کردم درست نغهمیدم چی میشه

خواب ببینی کسی مرده طول زندگیش بیشتر شده نترس منم خیلی وقتا این‌جوری شدم

اره مچکر

اخه خیلی خوابم عجیب بود. من رفته بودم کتابخونه بعد دیدم که یکی زنگ زده خبر فوت رو داده، من گریه و اینام نگرفت تازه گفتم باید این مبحث رو تموم کنم بعد برم خونه. بعد وایسادم شب همون ساعت همیشگی رفتم خونه. داداشم از یه شهر دیگه اومده بود خونمون خاله هامم بودن. دیدم هیچ کی گریه نمیکنه همه ناراحت بودنا اما گریه نه و داشتن کنار میومدن با خودشون. بعد دیدم میگفتن یکی از خاله هام خیلی گریه کرده بوده و رفته و گفته شماها اصلا مامانو دوست نداشتین. دیدم به جای حلوا شیرینی خامه ای جشن خریده بودن. دیدم خاله مجردم که با مامانجونم زندگی میکنه شب زنگ زده بوده که من تنها اینجا میترسم و یکیتون بیاد پیشم و اینا. مامانم داش بش میگف من چیکار کنم کمتر فکر کن کمتر خیالبافی کن تا نترسی و اینا.

نمیدونم چرا این پارادوکسا رو دیدم توی خوابم درحالی که ما همه خیلی مامانجونمو دوس داریم و من ازون ادماییم ک اشکم دم مشکمه و حتی مامان دوست بابام ک مرده بود با این که ندیده بودمش تاحالا کلی گریه کردم🚶🏻‍♀️😐