2737
2739

سلام

چیزی که موقع خرید تلفن همراه اصلا کسی بهش توجه نمیکنه!

مقدار SAR گوشی شما چقدر است؟

این کلمهSAR مخفف Specific Absorption Rate (نرخ جذب خاص ) در واقع میزان انرژی جذب شده توسط بدن میباشد که با واحد وات بر کیلوگرم اندازه میشود!!

هرچه میزان SAR کمتر باشد  جذب بدن از امواج کمتر واثرات زیان آور تلفن همراهتون کمتر خواهد بود...

دوستان دقت کنید که هر شرکت سازنده موظف میزان sar اون مدل گوشی رو درج کنه

بعضی گوشی ها انقدر میزان sar اونها بالا هست ک فرد مدام سردرد میگیره و حالت تهوع و ضعف و اصلا خبر نداره که از گوشیش هست و انواع آزمایش ها رو هم داده! و نتیجه نگرفته!

البته این عدد با پیشرفت تکنولوژی خیلی کمتره شده در گوشی های نسل پنجم و چهارم 

ان شالله که مفید بوده باشه

در پناه الله باشید🌷🌷

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی بگم ک گوشیم واس سال 94 هس ومدام تپش قلب واسترس دارم😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
از کجا بفهمم کجا نوشته 

سلام. توی دفترچه ی گوشی ها نوشته

یا میتونید به سایت زیر برید

gsmarena

و مدل گوشیتون رو سرچ کنید و تو نشخصات اون پایین ی جا نوشته sar  که میزان اون برای مدل مربوطه درج شده

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من چی بگم ک گوشیم واس سال 94 هس ومدام تپش قلب واسترس دارم😐

منم همون دوره خریدم ، منتظرم یه روز خاموش بشه روشن نشه 🤣 بآتریش خراب شده ، استرس میگیرم شارژم تموم میشه 🤣

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️
سلام. توی دفترچه ی گوشی ها نوشته یا میتونید به سایت زیر برید gsmarena  و مدل گوشیتون رو سرچ ...

نرمالش چقدره؟

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️
2740
منم همون دوره خریدم ، منتظرم یه روز خاموش بشه روشن نشه 🤣 بآتریش خراب شده ، استرس میگیرم شارژم تموم ...

من دوتا بچه ی کوچیک دارم ک این گوشیم روزی صددفه از دستشون میفته وروزی200 مرتبه میره زیرپاشون

واس همین دلم نمیاد ی گوشی نو بگیرم داغونش میکنن برام میگم تابزرگتر شن فعلا همین کفایت میکنه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

قبلا توی تجربه متوجه اش شده بودم

هر وقت سمت گوشی میرم کلافه و کرخت میشم

هر وقت دورم حس زندگی بهم برمیگرده

لینک ناشناس:  https://harfeto.timefriend.net/17100942095435  / کاربری @فلفلی_قلقلی @fatemeh_panda  @فاطمه_قلقلی و @فاطمه_پاندایی هستم /۳ اصل زندگی:اراده/صبر/تفکر❤️