2733
2734

دلم خیلی گرفته چن وقته من شوهرم مریض بودیم 20روز بعد اینکه خوب شدیم خونه تکونی کردم دخترم مریض شده همه جا باز ریخته به هم چن روزه دخترم مریضه نه غذا میخوره نه دارو اینا یکسره هم تب می‌کنه دوبارم بردمش دکتر اعصابم کلا به هم ریخته از یه طرف خونه از یه طرف بچم از یه طرف هم امروز با شوهرم دعوا کردم بدجور اصلا درکم نمیکنه هر چی از دهنمون در اومده به هم دیگه گفتیم از یه طرف هم مریضی ها مشکلات ما درست افتاده تو اوج بی پولیمون چن روز دیگه ام تولدمه 

یه جوری دلم گرفته که هر چقدر گریه میکنم فایده ندارد من چقدر بدشانسم

سخت نگیر بابا خونه رو تیکه تیکه جمع کنی تمومه چرا این همه الکی خودت حرص میدی. ایشالله دخترت هم خوب میشه من دوتا بچه 4 ساله و دوساله شیطون دارم الانم هردو مریض شدن چی بگم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

الهی عزیزم 

همه اینا برمیگرده ب این پولی لامصب 

ولی تو میتونی همه چیو مدیریت کن هیچ چیز بهتر از ارامش نیست 

اروم باش ب چیزای خوب و داشته هات فکر کن ، برنامه ریزی کن کاراتو هندل کن 

مثلا یک روز کامل وقت بذار و خونه تکونی کن 

بعد لیست بنویس خریدای عیدتون انجام بده ضروری هارو البته 

بعدم فعلا سمت شوهرت نرو دوبارع جنگ میشه بذار همه چی ک سروسامان گرفت اونوقت کیکی چیزی بپز ک بشه بهانه آشتی تون 

الهی عزیزم  همه اینا برمیگرده ب این پولی لامصب  ولی تو میتونی همه چیو مدیریت کن هیچ چیز ...

واقعا دیگه حس زندگی ندارم کلا دلم میخواد همه چی رو ول کنم برم

آخه همه ی بدبختیام پشت سر هم افتاده

واقعا ماهم اینجوری هستیم همه بدبختیا پشت سرهم یهو ردیف میشه. انشالله خدا گره از مشکلاتمون بازکنه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
واقعا دیگه حس زندگی ندارم کلا دلم میخواد همه چی رو ول کنم برم

نه عزیزم اینطور نگو ، منم هر زمان با شوهرم بحثم میشه انگار ددنیا واسم تموم میشه ، کل خوبی هاشو فراموش میکنم و فقط بدی هاش میا تو ذهنم 

این یه چیز عادیه ولی باید ب خودت مسلط باشی و داشته هاتو ببینی 

بخدا بچه ات گناه داره اخه چه گناهی کرده بخاطر  اونم شده ب خودت بیا و اوضاع رو سر و سامان بده باور کن ما خانوما ب بهترین نحو میتونیم اوضاع رو از این رو ب اون رو کنیم