2733
2739

یک سوال 

نی نی یار ها تغیر کردن؟

دیگه نی نی یار پنج و سه نیست ؟

پس کی تگ کنیم ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه منم فکرمیکردم خرافاته

ولی تا عطر کادو دادم سر یک ماه ا هم جداشدیم😑

هرچند باز اشتی کردیم ولی فهمیدم واقعا تاثیر داره

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2731
متاسفانه منم فکرمیکردم خرافاته ولی تا عطر کادو دادم سر یک ماه ا هم جداشدیم😑 هرچند باز اشتی کردیم ...

دعواهاتونو سر عطر بدبخت نندازید  این همه دارن کادو عطر میگیرن تو دوستی  بعد ازدواج هم میکنن    

دعواهاتونو سر عطر بدبخت نندازید  این همه دارن کادو عطر میگیرن تو دوستی  بعد ازدواج هم میکن ...

منم ديدم

يه تاثيرهايي داره تو جدايي 

نميتونم منكرش بشم ولي اينكه واقعا چرا و چطوري نميفهمم اونو

دعواهاتونو سر عطر بدبخت نندازید  این همه دارن کادو عطر میگیرن تو دوستی  بعد ازدواج هم میکن ...

ما بی نهایت باهم خوب بودیم حتی دعوام نکردیم بی دلیل بعد از کادوی دور از هم دور شدیم

حالا بیوی تو رو دیدم تو احادیث گفته بهترین کادو عطر و روغنه

از پروفم فکرکنم معلومه مذهبی نیستم

من قبلا رفیقمم بعداین ک ب رلش عطر کادو داد کات کردن من گفتم همش چرته وپرته این حرفا

ولی بعدا ک خودم این قضیرو تجربه کردم فهمیدم بعضی وقتا حرف مردم راسته پس نباید سری بگم ن اینطوری نیست یاهست